14 Ekim’de Koç burcunun 20 derecesinde bir Dolunay oluşacak sevgili dostlar. Etkisini 18 Ekime kadar yaşayacağız.

Dolunaylar gündemde olan konuların sonuçlanmasına vesile olur. Bu nedenle, Dolunay’la birlikte bazı kararlar alırız veya gündemi sona erdirecek bir adım atarız. Sonuçta konu geçici veya kalıcı olarak kapanır. Koç burcu demek, yeni başlangıçlar, fiziksel enerji, savaşçı ve rekabetçi yönümüzü ortaya koymak demektir. Oldukça atak ve sabırsız olacağız.

Sert etkilerin olduğu bu Dolunay’da öncelikli konularımız ilişkiler olacak. Yeni kararlar almak için oldukça sabırsızlanacağız. Dolunay’a Pluton’un eşlik etmesi gündemimizde ki konuları kalıcı bir şekilde bitirmemizi sağlayacak.Bazılarımız bunu bir güç elde etmek için kullanırken, bazılarımızda hırs yapıp yenilgiyi kabul etmek istemeyecektir, Yani ya tamam, ya devam demek zorunda kalacağız.

Gelelim size özel etkilerine,

  • Çalışma hayatınızda patron ve üstlerinizle ilgili çatışmalar söz konusu olabilir. Artık egonuz zorlanmaya başladı, bağımsız ve özgür olmak isteyeceğiniz enerjiler söz konusu. Bunun için harekete geçecek ve sorunlara çözüm arayacaksınız.
  • Çalışmayan, iş arayan Yengeçler Dolunay’la beraber hızlı bir şekilde iş bulabilir ve çalışmaya başlayabilirsiniz. Burada beklediğiniz destek ailenizden ya da partnerinizden gelebilir.
  • Kendinize yeni hedefler koydunuz, ve ya bazı hedeflerden vazgeçtiniz. Hangi durum söz konusu ise artık sonuca gideceksiniz.
  • Evinizi değiştirmek, taşınmak gibi bir karar aldıysanız artık sonuca gider.
  • Kardeşiniz, yakın bir arkadaşınız ya da kuzeninizin yardıma ihtiyacı olur ve siz harekete geçer yardımcı olursunuz.