UncategorizedYükselen YengeçYükselen yengeç aralık 2019 yorumu-26 aralık güneş tutulması

Aralık 22, 2019by Ümran Efe0

Değerli okurlar, yepyeni bir yolun eşiğinde oldukça heyecanlı ve  güzel günlerden geçiyoruz. Zamanın enerjisi değişiyor !

Öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyor, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca, sevgili hocam Zafer Ceyhun’a astroloji yolculuğumda ufkumu açtığı ve aydınlatıcı bilgilerle yoluma ışık olduğu için çok teşekkür ediyorum.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda  bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor.
Güneş tutulmaları aynı zamanda bir Yeni Aydır,  hayatımıza etkisi daha fazladır.

Her ay oluşan Yeni Ay’dan en önemli farkı;  bir dönemi kapatıp, yeni bir dönemi başlatmasıdır.

Güneş tutulmaları yenilenmemiz gereken zamanlardır.

Biliyorsunuz 3 Aralık’ta Jüpiter’de Oğlak burcuna geçti. Toprak enerjisinin çok fazla hakim olduğu bir zamandayız, tutulmada öncü burç olan Oğlak bize kararlı adımlarla ve yeni kararlarla yolumuza devam etmemize olanak sağlar.

Oğlak’ta ki tutulmaya Jüpiter’de şanslı etkisiyle beraber eşlik edecek. Zaten 27 Aralık’ta da Güneş -Jüpiter kavuşumu Jüpiter’in şanslı etkilerini aktif hale getirecek!

Oğlakta’ki tutulmalar bize öz disiplin getirir, hedefe odaklanır ve  sorumluluklarımızı elimize alırız. Bunun sonucunda en iyiye doğru gider, toplum içindeki  standartlarımızı belirler ve belli bir kimlik ediniriz. Gelişen şartlar bizi bu yöne doğru götürür.

Tutulmaya Uranüs’te güzel bir açıyla destek verecek. Sürpriz gelişmelere açığız !

Tek olumsuz görünüm Venüs- Uranüs sert etkileşimi olacak fakat onun da etkisi azalmış durumda, çok etkin olmayacak gibi görünüyor.

 

Gelelim size olan etkisine,

Yükselen Yengeçler;

  • Maddi kaynaklarınızı gözden geçirecek, yeni kazanç kaynakları arayacak ve çözüm bulacaksınız. Jüpiter’in güzel enerjisi  aradığınız desteği bir şekilde yolunuza çıkaracaktır.
  • Cesur kararlar almak üzeresiniz, aldığınız kararlar sizi daha etkili/güçlü/zengin yapacak. Bunda aileden birinin payı da olacak. Örneğin; eş, anne ya da babadan mali bir destek gelebilir.
  • İlişkinizi bitirmek istiyorsunuz çünkü özgürleşme isteğiniz arttı, daha dinamik bir hayatın temellerini atmaya hazırsınız ! Yürümeyen ilişkiler bitecektir. İlişkisi sağlam olan yengeçler , ilişkiniz evlilikle sonuçlanacak yahut bunun kararını alacaksınız. Yeni bir aile hayatınız olacak ve toplam geliriniz artacak. Evli yengeçler çocuk yapma kararı alabilirler.
  • Bekar yengeçler yeni bir ilişkiye başlayacaksınız, bu sosyal çevrenizden olabileceği gibi, seyahatlerde tanıştığınız, belkide yurt dışında yaşayan biri olma ihtimali yüksek.
  • Güneş tutulması yengeçler’in çalışma alanları üzerinde oldukça etkili,uranüste 10 evlerinden değişim/yenilik getirecek  pek çok yengecin işi ,çalışma ortamı,değişecek kimi terfi ederken,bir kısım yengeçte  işten ayrılıp bambaşka bir işte çalışmaya başlayacaklardır.
  • Bir süredir duruşunuzda/karakterinizde çok önemli bir kıpırdanma var; yaşayacağınız bir olay kendinize bakışınızı değiştirecek, yeteneklerinize inancınızı artıracak, sanatsal işlerde çalışanlar için farklılaşma dönemi. Sürpriz gelişmeler olabilir.
  • Ailenizle ilgili bir meseleniz çözümlenecek. Ailenizden destek görecek ve ya  destek vereceksiniz.sağlıkla ilgili problemleriniz varsa gerekli tedavi,tahliller,vb.. harekete geçeceksiniz gelişmeler olumlu olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin