28 Ekim’de  Akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz  hayatımızın belli alanlarında ( yeni ayı hangi evde yaşıyorsak !) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • Beklenmedik sağlık sorunları ortaya çıkabilir bu nedenle hastahaneye yolumuz düşer gerekli tahlil ve tetikleri yaptırırız. Bu ailemizden birinin sağlık sorunları da olabilir, onlarla ilgilenmek ve destek olmak için yanlarında oluruz.artık çözüm bulma zamanı iyileştirici etkiler gündeme gelecek.
  • Bazı yükselen Yay’lar kendi iç dünyalarına dönüp ruhsal iyileşme yönüne gidebilirler karşıt evden Uranüs harekete geçmeye zorlayacak, son iki aydır yaşadıkları stresleri sona erdirmek isteyecekler ve bunun için fırsatlar çıkacaktır.
  • Maddi olarak ailenizden destek görebileceğiniz bir dönem. beklediğiniz iş haberi gelebilir ve çalışma hayatına başlarsınız.