Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine,

  • Sağlıkla ilgili bir gündeminiz mi vardı? çözümlemenin tam zamanı, zaten bunun için gerekli adımları atmıştınız süreç güzel gelişecek Mars’ın Jüpiter’le olan güzel etkileşimi size iyi gelecek doğrusu.
  • Çalışma hayatınızda bu dolunay da oldukça aktif olacak. Daha rahat bir pozisyonda çalışmaya başlayabilir. Bunun için gerekli mevcut şartları uygulamaya koyarsınız.Yenilik yapmak isteyeceğiniz bir zaman dilimi, yeni insanlarla çalışmak ya da farklı bir iş koluna geçmek isteyebilirsiniz.
  • İş arkadaşlarınızla aranızda bir gündem varsa bunun sonuçlanacağını söyleyebiliriz.
  • Çalışmayan iş arayan bir yay iseniz, iş teklifleri almak veya iş için görüşmeler yapmak için ideal  bir zaman diyebiliriz.