14 Ekim’de Koç burcunun 20 derecesinde bir Dolunay oluşacak sevgili dostlar. Etkisini 18 Ekime kadar yaşayacağız.

Dolunaylar gündemde olan konuların sonuçlanmasına vesile olur. Bu nedenle, Dolunay’la birlikte bazı kararlar alırız veya gündemi sona erdirecek bir adım atarız. Sonuçta konu geçici veya kalıcı olarak kapanır. Koç burcu demek, yeni başlangıçlar, fiziksel enerji, savaşçı ve rekabetçi yönümüzü ortaya koymak demektir. Oldukça atak ve sabırsız olacağız.

Sert etkilerin olduğu bu Dolunay’da öncelikli konularımız ilişkiler olacak. Yeni kararlar almak için oldukça sabırsızlanacağız. Dolunay’a Pluton’un eşlik etmesi gündemimizde ki konuları kalıcı bir şekilde bitirmemizi sağlayacak.Bazılarımız bunu bir güç elde etmek için kullanırken, bazılarımızda hırs yapıp yenilgiyi kabul etmek istemeyecektir, Yani ya tamam, ya devam demek zorunda kalacağız.

Gelelim size özel etkilerine,

  • Evinizle ,yaşam alanın2ızla ilgili bir karar aşamasındasınız. Evden taşınmak, yeni bir ev almak , ailenizden ayrı bağımsız yaşamak gibi. Dolunayla beraber netleşecektir.
  • Ailenizle ilgili bir gündem varsa bu konu bir şekilde sonuçlanacak.
  • İş arkadaşlarınızla /çalışanlarınızla aranızda gücünüzü ,rekabetinizi göstereceğiniz durumlar oluşabilir.
  • Gelirinizi artırmak için işinizi veya işinizdeki pozisyonunuzu değiştirmeyi düşünebilirsiniz. Daha ön planda olacağınız, kendinizi göstereceğiniz bir iş tercih edersiniz.