28 Eylülde Yeniay Terazi burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar unutmayın lütfen .. Terazi deyince aklınıza güzellik, estetik, eş, uyum, naiflik, kibarlık ve zarafet gelmeli.

Yeniaylar başlangıçlara vesile olur.

Yeniay’ın 26 Eylül~ 03 Ekim arasında kendini gösterdiğini göreceksiniz.

Peki size etkisi nasıl olacak;

İşiniz nedeniyle sosyalleşmek, iletişim trafiğinin artması, brifing, konferans veya toplantı gibi konular gündem oluşturur…Eğer ki çalışan biri değilseniz bu konuları eşiniz yada sevdikleriniz üzerinden yaşarsınız yada İş beklentiniz varsa görüşmeye çağrıla bilirsiniz.

Eşiniz yada siz işinizden dolayı maddi yada manevi kayıp yaşadı iseniz hakkınızı arama hissiyatı oluşur.

Ortaklık yapacağınız işlere girişmek için uygun zamanlar diyebiliriz, böyle bir düşünceniz varsa tabi, Ortaklık sadece işle olmaz tabi evlilikte bir ortaklıktır, ortak payda da buluşmaktır…İş çevrenizdeki kişilerin düğünlerine davet edilebilir, mutluluklarına şahit olabilirsiniz.

Eş, sevgili/partner ve sevdiklerinizle ilgili yurt dışı, Üniversite, akademik kariyer yada yabancı dil eğitimiyle ve seyahatleriyle alakalı konular gündem oluşturur.

Giyim tarzınız oldukça önem kazanacaktır. Klas görüntünüz, saç stilinizle dikkatleri üzerinize çekersiniz böylesi zamanlarda.