UncategorizedYükselen YayYükselen yay aralık 2019 yorumu-26 aralık güneş tutulması

Aralık 22, 2019by Ümran Efe0

Değerli okurlar, yepyeni bir yolun eşiğinde oldukça heyecanlı ve  güzel günlerden geçiyoruz. Zamanın enerjisi değişiyor !

Öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyor, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca, sevgili hocam Zafer Ceyhun’a astroloji yolculuğumda ufkumu açtığı ve aydınlatıcı bilgilerle yoluma ışık olduğu için çok teşekkür ediyorum.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda  bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor.
Güneş tutulmaları aynı zamanda bir Yeni Aydır,  hayatımıza etkisi daha fazladır.

Her ay oluşan Yeni Ay’dan en önemli farkı;  bir dönemi kapatıp, yeni bir dönemi başlatmasıdır.

Güneş tutulmaları yenilenmemiz gereken zamanlardır.

Biliyorsunuz 3 Aralık’ta Jüpiter’de Oğlak burcuna geçti. Toprak enerjisinin çok fazla hakim olduğu bir zamandayız, tutulmada öncü burç olan Oğlak bize kararlı adımlarla ve yeni kararlarla yolumuza devam etmemize olanak sağlar.

Oğlak’ta ki tutulmaya Jüpiter’de şanslı etkisiyle beraber eşlik edecek. Zaten 27 Aralık’ta da Güneş -Jüpiter kavuşumu Jüpiter’in şanslı etkilerini aktif hale getirecek!

Oğlakta’ki tutulmalar bize öz disiplin getirir, hedefe odaklanır ve  sorumluluklarımızı elimize alırız. Bunun sonucunda en iyiye doğru gider, toplum içindeki  standartlarımızı belirler ve belli bir kimlik ediniriz. Gelişen şartlar bizi bu yöne doğru götürür.

Tutulmaya Uranüs’te güzel bir açıyla destek verecek. Sürpriz gelişmelere açığız !

Tek olumsuz görünüm Venüs- Uranüs sert etkileşimi olacak fakat onun da etkisi azalmış durumda, çok etkin olmayacak gibi görünüyor.

 

Gelelim size olan etkisine,

Yükselen Yay;

  • Hayat felsefeniz değişecek, daha az çalışıp daha çok kazanmak isteyeceksiniz, artık “kendime daha çok zaman ayıracağım” diyeceksiniz. Pek çok Yay Jüpiter’in şanslı enerjisini son iki aydır görmeye başladı. Yepyeni bir dönem başlıyor sizler için ! Şanslı, bol eğitim ,seyahat ve özgürleştirici etkiler var. Cesur kararlar almak üzeresiniz, aldığınız kararlar sizi daha etkili/güçlü/zengin yapacak.
  • Cesaretinizin arttığını göreceksiniz. Girişken ve güvenli hissedeceksiniz. Mutlaka önemli bir fark yaratacaksınız , sadece hangi konuda fark yaratmak istiyorsanız cesaretinizi o konuya yöneltin yeter.
  • İsteğiniz mutluluksa, hayatınızdaki eksik aşksa, aşkı ve mutluluğu bulacaksınız. Uranüs size gereken desteği 5. evinizden sağlamaya başlayacak! Bebek isteyen Yaylar, sürpriz haber gelebilir. Çocuklarla ilgili de güzel gelişmeler olacaktır. Bazı Yaylar evliliğe giden yolda ilk adımlarını atacaklar.
  • Satürn 2. evinizden size bazı değişimler getirecek. Örneğin; maddi kaynaklarınızı kullanmayı öğrenecek, nerede ve nasıl yatırımlar yapmanız gerektiğinin farkına varacak, geçmişte yaptığınız hataları tekrar yapmamayı öğreneceksiniz. Üç dinamik ve  güçlü gezegen şartları bazen zorlayarak, bazende çeşitli şanslar getirerek maddi alanda sizi  güçlendirecektir. Her rahatlığın ve konforun zamanında bir zorluğu vardır değil mi? Artık onları aşacaksınız.
  • Miras,borç, alacak-verecek, banka kredi vb.. Geçmişten de gelen durumlarınız varsa tekrar gündeme gelecek ve bir şekilde çözüme gidecektir.
  • Ev/arsa gibi bir gayrimenkul alım-satımı yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin