30 Ağustosta başak burcunda bir yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar. Enerjisini ve etkilerini 03 Eylüle kadar göreceksiniz.

Peki bu yeni ay sizi nasıl etkileyecek?

Bin bir zahmetle hazırlandınız Üniversite hayalleriniz mi var? Akademik kariyer elde etmek mi istiyorsunuz? Ya da Yabancı dil eğitimi programlarına katılmayı mı düşünüyorsunuz? Yoğun bir dönem sizi bekliyor. Eğitimle ilgili istenen belgeler yatırılması gereken paralar, yurt, ulaşım, barınma gibi birçok konu ile meşgul olmanız gereken bir döneme hoşgeldiniz. Bu koşturma eğer ki sizinle ilgili değilse, sevdiklerinizle ilgili de olabilir onlara kendinizi bu konularda yardımcı olurken bulabilirsiniz.

Hayallerini kurduğunuz yurt dışı ya da farklı şehirlere gitme istediğiniz İş ve okul nedeniyle gerçekleşebilir ve kendinizi pasaport, sağlık raporu , Uçak bilet vb. gibi işlemleri halletmek için koşturuyor olarak bulabilirsiniz. Yeni kapılar açılabilir.

Haksızlığa mı uğradınız? Hukuki mevzularda hak ve adalet arayışı içine girmek isteyebilirsiniz. Ama bunlar için Avukat ve resmi işlemler gibi halletmeniz gereken durumlar bu döneme denk gelir. Maddi ve manevi tazminat için gerekli başvuruda bulunma isteği oluşabilir.

İşiniz ya da meşguliyetiniz medya, yayıncılık, internet üzerinden ise eğer her türlü bilgi, belge, konuşma ve yazışmalar için görev anlamında çok yoğun bir dönem olacağını söyleyebiliriz.