Yükselen YayYükselen Yay – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI0

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak,  fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.

Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz ya da aklın yolunda ilerlersiniz. Yol ayrımındasınız.

Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgarları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz.

Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Ev ve diğer gayrimenkullerle ilgili yeni gelişmeler oluşacaktır. Örneğin mülklerinizden birini satmak durumunda kalabilirsiniz. Bu süreçte bankalarla ilgili işleri de halletmeniz gerekecektir. Benzer şekilde kredi almanız gerekebilir, bu amaçla da yolunuz bankaya düşecektir.

* Eşinizin/Partnerinizin iş ya da ailevi nedenlerden dolayı sıkıntılı bir sürece girmesi söz konusu olabilir zamanın enerjisi stres yaratacaktır.

* Gayrimenkul sahibi olma yönünde düşünceler varsa kafanızda, çok çalışma gerektiren bir süreç başlayacaktır.

* Finansal durumunuzu, bütçenizi etkileyecek durumlar oluşacaktır.

* Geçmişte ailenizden kalan mülkler varsa bu konuda hukuki/idari işlemlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Eğer ki anlaşamama ihtimali varsa dava süreci başlayacaktır.

* Aile yakınlarınızdan birinin ağır sağlık sorunları varsa, tıbbi operasyon/ameliyat gereken durumlar oluşacaktır ya da Hakkın rahmetine uğurlayabilirsiniz.

* Ödemeniz gereken sigorta, vergi,  prim ve banka kredisi gibi borçlarla ilgili üzerinizde baskı oluşacaktır. Ödemelerde zorlanabileceğiniz bir dönem.

* Eşinizin/partnerinizin ailesiyle sizin aranızda ya da eşinizle sizin aileniz arasında gerginlik çıkabilir. Bu durum gerçekleşirse, yıkıcı sonuçlara götürmemeli, süreci iyi idare etmelisiniz aksi halde sonuçları uzun süre devam edecektir.

* İşverenlerinizle önceden yaşadığınız sorunlarla ilgili hak ve adalet arayışı içine girerek, mahkemelik durumlar oluşabilir. Maddi ve manevi kayıpların telafi edilmesi istenebilir.

* Eşinizin/Partnerinizin işiyle alakalı olumsuz gelişmelerin söz konusu olacağı ve bu durumun ise huzursuzluk yaratacağı günlerden geçeceksiniz. Aile büyüklerinin desteğine ihtiyaç hissedebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin