UncategorizedYükselen TeraziYükselen Terazi Ocak 2020 Yorumu -Kova Yeni Ay

Ocak 19, 2020by Ümran Efe0

 

25 Ocak’ta Kova  burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor sevgili dostlar. Yeni aylar hayatımıza  bir nevi tazelenme ve yenilik enerjisi getirir. Yeni kararlar almak ve harekete geçmek için uygun zamanlardır.

12 Ocak’ta Uranüs retrosu bitti. Uranüs  ileri harekete geçti , artık daha hızlı yol almaya başlayacağız .Bu Yeni Ay’da Kova vurgusu çalışmaya başlayacaktır.Yeni Ay sosyal hayatlarımıza yenilikler getirecektir. Bağımsız ve özgür olmak isteyeceğimiz günler, bizi kısıtlayan her şeyden uzaklaşacağız.

10 Ocak’taki  Ay Tutulması ve Oğlak burcunda yan yana dizilen gezegenler bizi oldukça bunalttı gerçekten ! Bütün yıl boyunca da  toprak  temaları devam edecek. Neyse ki her ay bize yeni adımlar atmamıza neden olacak yeni aylar varda arada nefes almaya imkanlar tanıyor.

Gelelim Yeni Ay’a;

Dikkat etmemiz gereken noktalar var.

1 Güneş-Uranüs karesi

2 Mars –Uranüs –Neptün karesi

Yeni ay bize bulunduğu alanda  yenilik enerjileri getirecek ancak, diğer etkileşimleri de göz ardı etmemek lazım. Güneş’in Uranüs’le olan  etkileşimi bizi hem maddi  alanlarda  hem de ilişkilerde sürpriz kararlar aldıracak ! Mars’ın Venüs ve Neptün’e olan  açısı ise  doğum haritamızda bulunduğu alandaki konulara  bulanıklık ve isteksizlik getirebilir. Yeni Ay Kova burcunda olduğu için yukarıda bahsettiğim konular ile arkadaşlar, finansal hizmetler, sosyal medya, internet ve teknoloji arasında bağlantı olacaktır.

 

Gelelim size olan etkisine ;

  • Yeni ay yeni bir aşk  gündeme getirebilir ancak dikkat etmeniz gereken nokta internet ve sosyal medya üzerinden biriyle tanışırsanız  mars-venüs- neptün olumsuz  etkileşimi yanlış kişi olabilir diyor. Zira sürprizler gezegeni uranüs’te yeni ay’a yaptığı açıyla  bunu destekleyecek ,sosyal çevrenizden bir aşk daha tutarlı ve güzel olabilir !
  • Çocuklarla ilgili yeni bir karar alabilirsiniz yeni bir bebek kararı gibi ! ya da çocukların eğitimi,kursları ,dersaneleri ya da onlara alacağınız bilgisayar,cep telefonu vb..konularda araştırma yapmadan  harekete geçmeyin  yeni bir karar alacaksınız zaten ama güvenirliliğine emin olun.
  • Ulaşım,iletişim,lojistik işlerinde çalışıyorsanız güzel gelişmeler yaşarsınız bulunduğunuz alanda yenilik yapmak isteyebilir bunun için girişimlerde bulunursunuz.
  • İşsizseniz internet sosyal medya üzerinden daha önce başvurularda bulunduysanız beklediğiniz haber bu günlerde gelir çalışmaya başlarsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin