Yükselen TeraziYükselen Terazi Ekim 2019 Yorumu – Koç Dolunay

Ekim 13, 2019by Ümran Efe0

14 Ekim’de Koç burcunun 20 derecesinde bir Dolunay oluşacak sevgili dostlar. Etkisini 18 Ekime kadar yaşayacağız.

Dolunaylar gündemde olan konuların sonuçlanmasına vesile olur. Bu nedenle, Dolunay’la birlikte bazı kararlar alırız veya gündemi sona erdirecek bir adım atarız. Sonuçta konu geçici veya kalıcı olarak kapanır. Koç burcu demek, yeni başlangıçlar, fiziksel enerji, savaşçı ve rekabetçi yönümüzü ortaya koymak demektir. Oldukça atak ve sabırsız olacağız.

Sert etkilerin olduğu bu Dolunay’da öncelikli konularımız ilişkiler olacak. Yeni kararlar almak için oldukça sabırsızlanacağız. Dolunay’a Pluton’un eşlik etmesi gündemimizde ki konuları kalıcı bir şekilde bitirmemizi sağlayacak.Bazılarımız bunu bir güç elde etmek için kullanırken, bazılarımızda hırs yapıp yenilgiyi kabul etmek istemeyecektir, Yani ya tamam, ya devam demek zorunda kalacağız.

Gelelim size özel etkilerine,

  • Partnerinizle ilişkinizi bir adım ileriye götürme kararı alırsınız. Söz , nişan veya evlilik gibi. Bazılarınızda mevcut ilişkiyi beklenmedik bir şekilde bitirebilir. Sonuç ne olursa olsun ilişkiniz için yeni bir sürece girersiniz.
  • Yalnızsanız yeni bir ilişkiye başlayacaksınız. Bu, cinselliğin ön planda olduğu bir ilişki olacaktır.
  • Gelirinizi artırmak için sabırsız olacak ve cesur kararlar alarak yeni adımlar atacaksınız. Aldığınız kararlar sizin daha etkili, güçlü ve ön planda olmanızı sağlayacak.
  • Eşiniz /partnerinizle ortak bir iş yapmaya başlayabilirsiniz ya da iş yerinizde egonuzu sarsıcı bazı problemler oluşabilir. Bunun sonucu olarak da Dolunay’la beraber bir dönemi sona erdireceksiniz. Örneğin; üstlerinizle aranızda oluşan çatışmayı sonlandırabilir, işten ayrılabilirsiniz. Savaşçı ve rekabetçi yanınızı ortaya koyacaksınız.
  • Bazı Teraziler aileleriyle eş,partnerlerinin arasında kalabilirler. Bu günlerde agresif , egolu, ben merkezli davranırsınız. Bu nedenle çatışma yaşayabilirsiniz. erilen ipler kopar,yaşam alanınızı değiştirme kararı alırsınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin