UncategorizedYükselen TeraziYükselen terazi aralık 2019 yorumu-26 aralık güneş tutulması

Aralık 22, 2019by Ümran Efe0

Değerli okurlar, yepyeni bir yolun eşiğinde oldukça heyecanlı ve  güzel günlerden geçiyoruz. Zamanın enerjisi değişiyor !

Öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyor, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca, sevgili hocam Zafer Ceyhun’a astroloji yolculuğumda ufkumu açtığı ve aydınlatıcı bilgilerle yoluma ışık olduğu için çok teşekkür ediyorum.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda  bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor.
Güneş tutulmaları aynı zamanda bir Yeni Aydır,  hayatımıza etkisi daha fazladır.

Her ay oluşan Yeni Ay’dan en önemli farkı;  bir dönemi kapatıp, yeni bir dönemi başlatmasıdır.

Güneş tutulmaları yenilenmemiz gereken zamanlardır.

Biliyorsunuz 3 Aralık’ta Jüpiter’de Oğlak burcuna geçti. Toprak enerjisinin çok fazla hakim olduğu bir zamandayız, tutulmada öncü burç olan Oğlak bize kararlı adımlarla ve yeni kararlarla yolumuza devam etmemize olanak sağlar.

Oğlak’ta ki tutulmaya Jüpiter’de şanslı etkisiyle beraber eşlik edecek. Zaten 27 Aralık’ta da Güneş -Jüpiter kavuşumu Jüpiter’in şanslı etkilerini aktif hale getirecek!

Oğlakta’ki tutulmalar bize öz disiplin getirir, hedefe odaklanır ve  sorumluluklarımızı elimize alırız. Bunun sonucunda en iyiye doğru gider, toplum içindeki  standartlarımızı belirler ve belli bir kimlik ediniriz. Gelişen şartlar bizi bu yöne doğru götürür.

Tutulmaya Uranüs’te güzel bir açıyla destek verecek. Sürpriz gelişmelere açığız !

Tek olumsuz görünüm Venüs- Uranüs sert etkileşimi olacak fakat onun da etkisi azalmış durumda, çok etkin olmayacak gibi görünüyor.

 

Gelelim size olan etkisine,

Yükselen Terazi;

  • Hayatınız daha kalabalık hale gelecek, çevrenizdeki insanlar artacak, kardeş ve yakın arkadaşlarla iletişim halinde olacaksınız.
  • Sosyal anlamda daha fazla destek bulacak ,daha meraklı olacaksınız ve yeni atılımlar yapmaya istekli hissedeceksiniz.Farklı alanlarda eğitimler alabilir, bilgi iletişim kaynaklı bir iş bulabilirsiniz ,
  • Eğitim çağında bir bireyseniz hedeflerinizi belirleyebilir ya da hedeflerinizin yönünü değiştirerek farklı bir alanda yol almaya başlayabilirsiniz.  Örneğin; yurt dışı master yapma, dil öğrenme vs.. Tutulma sizi sorumluluk sahibi yapacak.
  • Öğrenme arzunuz artacağı için yeni ilgi alanları keşfedeceksiniz. Okuyacak, konuşacak ve gezeceksiniz. Daha mutlu olduğunuzu fark edeceksiniz
  • Uranüs  tutulmayla beraber  evlilik evinizi de tetikliyor. Mevcut bir ilişkiniz var ise sürpriz bir evlilik kararı alabilirsiniz. İlişkisi  kötü gidenler  net bir şekilde bitirirler. Değişim/ dönüşüm enerjileri  çok yüksek. Tutulmayla beraber iyice aktifleşecek, dengeler değişecek !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin