UncategorizedYükselen OğlakYükselen Oğlak Ocak 2020 Yorumu-Kova Yeni Ay

Ocak 19, 2020by Ümran Efe0

25 Ocak’ta Kova  burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor sevgili dostlar. Yeni aylar hayatımıza  bir nevi tazelenme ve yenilik enerjisi getirir. Yeni kararlar almak ve harekete geçmek için uygun zamanlardır.

12 Ocak’ta Uranüs retrosu bitti. Uranüs  ileri harekete geçti , artık daha hızlı yol almaya başlayacağız .Bu Yeni Ay’da Kova vurgusu çalışmaya başlayacaktır.Yeni Ay sosyal hayatlarımıza yenilikler getirecektir. Bağımsız ve özgür olmak isteyeceğimiz günler, bizi kısıtlayan her şeyden uzaklaşacağız.

10 Ocak’taki  Ay Tutulması ve Oğlak burcunda yan yana dizilen gezegenler bizi oldukça bunalttı gerçekten ! Bütün yıl boyunca da  toprak  temaları devam edecek. Neyse ki her ay bize yeni adımlar atmamıza neden olacak yeni aylar varda arada nefes almaya imkanlar tanıyor.

Gelelim Yeni Ay’a;

Dikkat etmemiz gereken noktalar var.

1 Güneş-Uranüs karesi

2 Mars –Uranüs –Neptün karesi

Yeni ay bize bulunduğu alanda  yenilik enerjileri getirecek ancak, diğer etkileşimleri de göz ardı etmemek lazım. Güneş’in Uranüs’le olan  etkileşimi bizi hem maddi  alanlarda  hem de ilişkilerde sürpriz kararlar aldıracak ! Mars’ın Venüs ve Neptün’e olan  açısı ise  doğum haritamızda bulunduğu alandaki konulara  bulanıklık ve isteksizlik getirebilir. Yeni Ay Kova burcunda olduğu için yukarıda bahsettiğim konular ile arkadaşlar, finansal hizmetler, sosyal medya, internet ve teknoloji arasında bağlantı olacaktır.

 

Gelelim size olan etkisine ;

  • Oğlak’lar için Ay Tutulması’ndan sonra oluşan bu ilk Yeni Ay hemen hemen her konuda fırsatları da beraberinde getirecektir. Hayatlarında sağlam ve köklü değişimden geçen burçtur kendileri! Burcunuzdaki Jüpiter’in  Venüs’le olan güzel etkileşimi ve Yeni Ay’ın enerjisiyle yeni atılımlar, işbirlikleri, yeni bir iş kurma, değiştirme gibi enerjileri de beraberinde getirecektir.
  • Mevcut işlerinde iki yıldır zorlanan Oğlak’lar artık bunun meyvelerini almaya başlayacaklar. Zam, prim, terfi vb. Statülerini bir üst evreye taşıyacaklar.
  • Maddi konularda yeni yatırımlar, değişimler yapmak kararı alacaksınız. Bunun için kredi başvurusunda bulunabilir ev, mülk gibi konulara yatırım yapmak isteyebilirsiniz. Ev ,eşya, dizayn konusunda son yenilikleri uygulamak isteyebilir ve bu nedenle sosyal çevrenizden de yardım talep etmek  için harekete geçebilirsiniz..
  • Bazı Oğlaklar Uranüs  sert etkileşimini aşk ve çocuklar evinde yaşarken, bazıları da aile evinde yaşayacaklar. Her iki konuda da beklenmeyen sürpriz gelişmeler oluşur . Bu durum kişisel haritalarınıza göre değişim gösterecektir. Yeniliklere açık olmakta fayda var. Uranüs gibi bir gezegene direnmek  çokta kolay değildir !

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin