28 Ekim’de  Akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz  hayatımızın belli alanlarında ( yeni ayı hangi evde yaşıyorsak !) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • Arkadaşlarınızla aranızda oldukça hareketli günler.hayatınız daha kalabalık hale gelecek, çevrenizdeki insanlar artacak sosyal anlamda daha fazla destek bulacaksınız.
  • Fiziksel her şeye yönelik motivasyonunuz güçlenir: spor, dans, doğada olmak, cinsellik vb Çocuklarınızla ilişkilerinizi güçlendirmek için harekete geçersiniz. onlara zaman ayırırsınız.
  • Ulaşım/mesafe sorunları yaşıyorsanız çözüm bulacaksınız.sosyal/iş ortamınız değişecek, iletişim gelişecek,aileniz her konuda sizden desteklerini esirgemeyeceklerdir.Kısaca son aylarda yaşanan tüm sıkıntılar yavaş yavaş çözülmeye başlayacak.
  • İlişkisi olanlar oğlaklar zorlu bir dönemi geride bırakıyorlar. Uranüs’ün kopartıcı stres getiren etkileri artık kayboluyor,yeni karalarla yol almaya başlayacaklar.bekar yalnız oğlaklar yeni bir aşk gündeme gelebilir.Bu arkadaş çevrenizden ya da sosyal ortamlardan  olabilir.