12 kasımda Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak  grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine,

  • Beğenilmek ve takdir edilmek isteğiniz artacak, bu nedenle sevdiklerinizle beraber aktivitelere katılacaksınız.
  • Dansa mı gitmek istiyordunuz, yarın kursa başlayın…fotoğrafçılık hoşunuza mı gidiyor, bir makine alıp kendinizi doğaya atın. Enerjiniz çok güzel, sakın yerinizde durmayın.
  • Yeni bir Aşk kapıyı çalabilir neşeli, canlı pozitif bir dönemdesiniz, partnerinizle sessiz sakin baş başa kalacağınız, kalmak isteyeceğiniz güzel ve keyifli tatil zamanları…
  • Müzik ,spor ,eğlence sektörü bu tarz bir işte çalışıyorsanız , dahiyane fikirlerle yeni atılımlar yapacaksınız sosyal çevrenizden de olumlu destekler gelecek.
  • Çocuklarınızla (varsa) yakından ilgilenmek beraber zaman geçirmek isteyeceğiniz günler tadını çıkarın. Onlar için harcamalar yapmanız gerekebilir. Bu arada çocuk sahibi olma planı yapmak için de ideal zamanlar.
  • Çocuklara yönelik işleri olanların ise işle ilgili önemli bir dönemeci döndüklerini söyleyebiliriz.