14 Ekim’de Koç burcunun 20 derecesinde bir Dolunay oluşacak sevgili dostlar. Etkisini 18 Ekime kadar yaşayacağız.

Dolunaylar gündemde olan konuların sonuçlanmasına vesile olur. Bu nedenle, Dolunay’la birlikte bazı kararlar alırız veya gündemi sona erdirecek bir adım atarız. Sonuçta konu geçici veya kalıcı olarak kapanır. Koç burcu demek, yeni başlangıçlar, fiziksel enerji, savaşçı ve rekabetçi yönümüzü ortaya koymak demektir. Oldukça atak ve sabırsız olacağız.

Sert etkilerin olduğu bu Dolunay’da öncelikli konularımız ilişkiler olacak. Yeni kararlar almak için oldukça sabırsızlanacağız. Dolunay’a Pluton’un eşlik etmesi gündemimizde ki konuları kalıcı bir şekilde bitirmemizi sağlayacak.Bazılarımız bunu bir güç elde etmek için kullanırken, bazılarımızda hırs yapıp yenilgiyi kabul etmek istemeyecektir, Yani ya tamam, ya devam demek zorunda kalacağız.

Gelelim size özel etkilerine,

  • İletişimlerinizde sabırsız olabilirsiniz, kendinizi göstermek isteyecek yakın arkadaş veya kardeşleri arayacaksınız. Konuşmak, sohbet etmek isteyecek ve bu sebeple buluşmalar ayarlayacaksınız .
  • Önceliğiniz kişisel hayatınız olacak. Başka şeylerin sizi meşgul etmesine izin vermeyeceksiniz. Keskin olarak hatlarınızı çizdiğiniz bir dönem. Pluto birinci evden Dolunay’a etkileşim yapıyor ve önce ben diyeceğiniz bir dönem başlıyor.
  • Sadece çok yakınlarınızın içinde olduğu bazı gelişmeler olacak konu her ne ise çözüme yardımcı olmak için harekete geçeceksiniz. Kardeş, kuzen gibi yakınlarınız gündemi meşgul edecek.
  • Üniversitede okuyorsanız arkadaşlarınızla ilgili aranızda ben/sen durumları oluşabilir. Heyecanlı, sabırsız ve ataksınız. Yaşadığınız bir olay, bir konu  ilişkilerinizin dengesini ve sizin rolünüzü değiştirir.