28 Eylülde Yeniay Terazi burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar unutmayın lütfen .. Terazi deyince aklınıza güzellik, estetik, eş, uyum, naiflik, kibarlık ve zarafet gelmeli.

Yeniaylar başlangıçlara vesile olur.

Yeniay’ın 26 Eylül~ 03 Ekim arasında kendini gösterdiğini göreceksiniz.

Peki size etkisi nasıl olacak;

Estetik açıdan al beninizin yükseleceği, çekiciliğinizin artacağı bu dönemde sosyalleşme isteği artar yada insanlar size bir şekilde ulaşırlar. Cinsellik ön planda olur. Eşinize daha fazla çekim duyarsınız.

Yaşam alanınızın değişmesi, ev taşıma söz konusu olabilir yada evinizi güzelleştirmek, estetik katmak için girişimde bulunma isteği oluşur. Mesela balkonunuza, bahçenize çiçekler ekmek yeşillendirmek, evinizin şeklini değiştirmek, İç ya da dış dekorasyon yaptırmak gibi.

Eş, sevgili/partner ve sevdiklerinizle ilgili yurt dışı, Üniversite, akademik kariyer yada yabancı dil eğitimiyle ve seyahatleriyle alakalı konular gündem oluşturur.

Eşinizin, ailenizin ve sevdiklerinizin kazançları ile ilgili konular gündem oluşturur… Mesela beklediği bir türlü gelmeyen parasal mevzuların çözümü için hak ve adalet arayışı içine girmek gibi ya da mahkemeye başvurmayı istemek gibi

Estetiğe ve güzelliğe yatırdığınız para çoğalır böylesi dönemlerde.