Yükselen OğlakYükselen Oğlak – 12 Aralık Dolunay Yorumu

Aralık 12, 2019by Yasemin YAPICI0

İkizler burcunun 19°’sinde Dolunay gerçekleşiyor değerli dostlar unutmayın lütfen.

İkizler dolunayı zihninizi nasıl kullanarak iletişime geçtiğinize, bilgiyi nasıl kavrayıp konuştuğunuza, yakın çevrenizdeki insanlara, öğrenim gördüğünüz okullara, anlaşmalara, attığınız imzalara, merak ettiğiniz konulara, haber alış verişi yaptığınız alanlara , kısa seyahatlere , el ve ayak becerilerine, işaret eder.

İkizler dolunayına değişken burçlardaki (Balık, Yay, İkizler) T kare de eşlik edecek ki bu da odaklanma, konsantrasyon ve zihinsel yönden zorlanılacak sonuçlara ve sonlanmalara neden olacaktır.

İkizler dolunayı mental anlamda kararlar ve sonuçlara neden olurken beraberinde kafa karışıklığına, net göremediğiniz durumlara ve kendinizi ifade de zorlanmalara sebep olacaktır.

Zamanın enerjisi Astım, Bronşit, Zatürre, Akciğer ve Sinirsel rahatsızlıklarla ilgili hastalıklara davetiye çıkartabilir. Tedbirli olmalısınız. Uykusuzluğa dikkat.

Özellikle trafikte dikkat edilmeli, dolandırıcılara fırsat verilmemeli , dikkatsizlikten kaynaklanan el yada ayak kazalarına karşı temkinli olmalısınız.

İkizler dolunayında büyük şirketlerin iflas etmesi yada batması ile ilgili haberler duyabiliriz.
Ticaretle uğraşanların zorlanacağı , çıkmaza girebileceği depresyon üreten bir dönem olabilir.

Biliyorum bu yıl Güneş ve yükselen burcu Oğlak, Yengeç, Koç ve Teraziler çok zorlandılar.
Jüpiter’in Yay burcundan çıkıp, Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte, 27 Aralık 2019 itibariyle etkisi başlayacak. Satürn’ün zorladığı alanlara bir nebzede olsa nefes aldıracak. Genel anlamda Para, İş hayatı, saygınlık, itibar ve kariyerle ilgili fırsatlar ve istikrar sunacaktır.
Özellikle Oğlak, Yengeç, Başak, Balık, Boğa, Akrep burçları olumlu etkilenecekler.

Dolunay’ın 10~17 Aralık arası en etkili olacağı zamanlardır.

Peki size etkisi nasıl olacak;

 • Aşk kapınızı çalarsa; yanlış insana aşık olduğunuzu fark etmeyebilirsiniz bu dönemde karşınıza çıkan insanlara dikkat etmelisiniz.
 • Sevgili/Partneriniz tarafından hoş olmayan sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.
 • Partnerinizle iletişimsel sorunlar yaşayabilirsiniz yada düzeltilmesi gereken davranışlar üzerine konuşmalar yapabilirsiniz.
 • Uğraştığınız bir spor varsa sakatlanma riskiniz yüksek temkinli olmalısınız.
 • Çocuklarınızın kendilerini ifade etmelerine yardımcı olabilirsiniz. Hoşlanmadığınız diyaloğunu ve hareketlerini konuşarak çözmeye çalışmak, doğru yolu göstermek için önce sizin örnek davranışlar sergilemeniz gerekecektir.
 • Devam eden bir ilişki ihanet, aldatma nedeniyle bitebilir.
 • Sevgili/Partnerinizin eğitimi veya seyahati ile ilgili gelişmeler söz konusu olacaktır.
 • Evlilik kararı almamalısınız bu dönemde eğer alırsanız daha sonra sorgularsınız..
 • İnternet üzerinden tanıştığınız kişilere ve sitelere karşı dikkatli olmalısınız, kaldırılma potansiyeli yüksek olacaktır.
 • Yılbaşında eğlence yerlerine arkadaşlarınızla planlar yapabilirsiniz.fakat gidemeyebilirsiniz. Bağımlılık yapan maddelerin tüketimine dikkat etmelisiniz.
 • Çalışma ortamınızın değişmesi, işinizle alakalı bir takım sıkıntılı durumlar yaşanması söz konusu olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin