Yükselen OğlakYükselen Oğlak – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI0

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak,  fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.

Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz ya da aklın yolunda ilerlersiniz. Yol ayrımındasınız.

Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgarları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz.

Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Eşinizin ailesi ile ilgili konular gündeme gelecektir. Örneğin; ailesin yanınıza uzun bir süreliğine kalmaya gelmesi üzerinizde stres oluşturacaktır ya da ailenin eşinize baskı yapması bir şeyler talep etmeleri, rahatsızlık uyandıracak durumların ortaya çıkmasına sebep olacaktır.

* Eşinizin/Partnerinizin işiyle alakalı olumsuz gelişmelerin söz konusu olacağı ve bu durumun ise huzursuzluk yaratacağı günlerden geçeceksiniz. Aile büyüklerinin desteğine ihtiyaç hissedebilirsiniz.

* Yaşam alanınıza dönük gelişmeler bekleyebilirsiniz. Eşiniz eksik ve tadilat gerektiren işleri gündeme getirecektir. Ev sahibi olma, ev değişimi ya da farklı bir yere taşınmaya yönelik baskı uygulayacaktır.

* Eğer ki ortaklı bir iş yeri sahibi iseniz ortağınızla aranızda stres yaşayacağınız durumlar kapıda hazırlıklı olun.

* Bu dönemde estetik operasyon düşünüyor iseniz bir süre ertelemenizi tavsiye ederim. İstediğiniz sonucu alamayabilir, sıkıntıya düşebilirsiniz.

* Hareketli spor yapan biriyseniz, ailenizden ya da işinizden kaynaklı önünüze çıkacak bir takım engellerden dolayı bir süre ara vermek zorunda kalabilirsiniz.

* Çalışan bireylerin patronlarından, üstlerinden, müdür veya şeflerinden kaynaklanan çalışma ortamınıza yönelik baskılar artacaktır. Bu baskıya dayanamayıp işten ayrılabilir ya da çıkartılabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin