28 Ekim’de  Akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz  hayatımızın belli alanlarında ( yeni ayı hangi evde yaşıyorsak !) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • İşveren, üst, patron konumundakilerle aranızda ani gelişmeler oluşabilir.sizi sıkan bunaltan etkilerden sıkıldınız artık özgürleşmek isteyeceksiniz.Bu nedenle çalışma hayatınızda hızla uygulamaya koyacağınız bazı kararlar alacaksınız.bu iş yerinde mevcut şartları  değiştirmek de olabilir yeni bir iş arayışı da sonuç olarak çalışma hayatınızda yaşanacak değişimler söz konusu.
  • Bu yeni ay’da Uranüs dördüncü evinizden Güneşle karşıtlık oluşturacak Uranüs’ün Ağustostan bu yana beklenmedik krizler çıkaran etkileri artık olumlu yöne evrilmeye başlıyor.  Aile büyüklerinizle,evinizle,iş yaşamınızla  ilgili gündem ne ise alacağınız yeni bir kararla çözülmeler başlayacak.
  • Aileden birinin size iş konusunda desteği olabilir beraber çalışmaya başlayabilirsiniz,zaten ailesinin işinde çalışanlar yeni ,sürpriz kazançlar getiren fikirlerle kendilerini göstermek isteyebilirler.bazı kovalar yeni bir ev alma  ,taşınma konuları gündem oluşturabilir.
  • Son iki aydır aile büyüklerinizin sağlık sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kaldığınız zamanlar oldu,iyi haberler artık yolda iyileşme sürecine girdiniz.