28 Eylülde Yeniay Terazi burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar unutmayın lütfen .. Terazi deyince aklınıza güzellik, estetik, eş, uyum, naiflik, kibarlık ve zerafet gelmeli.

Yeniaylar başlangıçlara vesile olur.

Yeniay’ın 26 Eylül~ 03 Ekim arasında kendini gösterdiğini göreceksiniz.

Peki size etkisi nasıl olacak;

Estetik açıdan al beninizin yükseleceği, çekiciliğinizin artacağı bu dönemde sosyalleşme isteği artar yada insanlar size bir şekilde ulaşırlar. Cinsellik ön planda olur. Eşinize daha fazla çekim duyarsınız.

Müzmin bekarlardan iseniz yeni tanışmalara başlangıç yapacağınız, devam eden bir ilişkiniz varsa ilişkinizin boyut değiştireceği bir süreç sizi bekliyor olacaktır. Nasıl mı? Şöyle anlatayım flört döneminiz söz ya da nişana, nişanlı iseniz evlilik tarihine bu dönemde dönüşür. Yok eğer evli iseniz bu evlilik bir bebekle taçlanır eğer ki hamile iseniz bebeğinizi kucağınıza alırsınız.

Yaşam alanınızın değişmesi, ev taşıma söz konusu olabilir yada evinizi güzelleştirmek, estetik katmak için girişimde bulunma isteği oluşur. Mesela balkonunuza, bahçenize çiçekler ekmek yeşillendirmek, evinizin şeklini değiştirmek, İç ya da dış dekorasyon yaptırmak gibi.

Eşinizin, ailenizin ve sevdiklerinizin kazançları ile ilgili konular gündem oluşturur… Mesela beklediği bir türlü gelmeyen parasal mevzuların çözümü için hak ve adalet arayışı içine girmek gibi yada mahkemeye başvurmayı istemek gibi

Estetiğe ve güzelliğe yatırdığınız para çoğalır böylesi dönemlerde.