UncategorizedYükselen BalıkYükselen balık aralık 2019 yorumu-26 aralık güneş tutulması

Aralık 22, 2019by Ümran Efe0

Değerli okurlar, yepyeni bir yolun eşiğinde oldukça heyecanlı ve  güzel günlerden geçiyoruz. Zamanın enerjisi değişiyor !

Öncelikle hepinizin yeni yılını kutluyor, her şeyin gönlünüzce olmasını temenni ediyorum.

Ayrıca, sevgili hocam Zafer Ceyhun’a astroloji yolculuğumda ufkumu açtığı ve aydınlatıcı bilgilerle yoluma ışık olduğu için çok teşekkür ediyorum.

26 Aralık’ta Oğlak burcunda  bir Güneş Tutulması gerçekleşiyor.
Güneş tutulmaları aynı zamanda bir Yeni Aydır,  hayatımıza etkisi daha fazladır.

Her ay oluşan Yeni Ay’dan en önemli farkı;  bir dönemi kapatıp, yeni bir dönemi başlatmasıdır.

Güneş tutulmaları yenilenmemiz gereken zamanlardır.

Biliyorsunuz 3 aralıkta Jüpiter’de oğlak burcuna geçti.  Toprak enerjisinin  hakim olduğu bir zamandayız , tutulmada öncü burç olan Oğlak, bize kararlı adımlarla ve yeni kararlarla yolumuza devam etmemize olanak sağlar.

Oğlak’tacki tutulmaya Jüpiter’de şanslı etkisiyle beraber eşlik edecek. Zaten 27 Aralık’ta da Güneş -Jüpiter kavuşumu Jüpiter’in şanslı etkilerini aktif hale getirecek!

Oğlaktaki tutulmalar bize öz disiplin getirir, hedefe odaklanır ve  sorumluluklarımızı elimize alırız. Bunun sonucunda en iyiye doğru gider, toplum içindeki  standartlarımızı belirler ve belli bir kimlik ediniriz. Gelişen şartlar bizi bu yöne doğru götürür.

Tutulmaya Uranüs’te güzel bir açıyla destek verecek. Sürpriz gelişmelere açığız !!

Tek olumsuz görünüm Venüs- Uranüs sert etkileşimi olacak fakat onun da etkisi azalmış durumda, çok etkin olmayacak gibi görünüyor.

 

Gelelim size olan etkisine,

Yükselen Balık;

 

  • Çalışma hayatınızda yepyeni bir dönem başlar ! Örneğin; çalışma şartlarınız değişir, işten ayrılabilir yeni bir işe başlayabilirsiniz.Uranüs birinci evinizden Yeniay’a yaptığı açıyla sizi değişime davet ediyor! Yılın en sürprizlere ve değişime açık burcu Koç ve  Balık diyebiliriz. Güneş tutulması size  bunun ilk yolunu  açacak görünüyor.
  • Kariyerinizde bir değişim/ilerleme, terfi ,güzel bir zam, iş arkadaşlarınız ve üstlerinizle uzlaşma, kısaca güzel gelişmeler hemen kapıda. Aralayın ve alın!
  • Yurt dışı ve eğitim temalı konularınız oldukça gündem oluşturacak gibi ! Yeni ay sizi destekliyor, yeni eğitim ya da seminerlere katılabilir, veya seyahat gerektiren bir iş ortamında kendinizi bulabilirsiniz.
  • Eğitim, akademik kariyer ile ilgili yeni adımlar atabilirsiniz.Vize, pasaport gibi  işlemlere başvuru yaptıysanız sonuçları gelir.
  • Ev, gayri menkul alabilirsiniz ve ya bu alanlarda yatırım yapmayı düşünüyorsanız gerçekleşir.
  • Ailenizle ilgili güzel gelişmeler yaşayacağınız bir dönem, aranızda buzlar oluşmuşsa çözme zamanı. Uzak diyarlarda yaşayan bir Balık’sanız aile yanına dönme zamanı, bazılarınız kendi ailelerini kuracakları ilk adımları atacaklar aşk, evlilik gibi..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin