Yükselen KovaYükselen Kova – 12 Aralık Dolunay Yorumu

Aralık 12, 2019by Yasemin YAPICI0

İkizler burcunun 19°’sinde Dolunay gerçekleşiyor değerli dostlar unutmayın lütfen.

İkizler dolunayı zihninizi nasıl kullanarak iletişime geçtiğinize, bilgiyi nasıl kavrayıp konuştuğunuza, yakın çevrenizdeki insanlara, öğrenim gördüğünüz okullara, anlaşmalara, attığınız imzalara, merak ettiğiniz konulara, haber alış verişi yaptığınız alanlara, kısa seyahatlere, el ve ayak becerilerine, işaret eder.

İkizler dolunayına değişken burçlardaki (Balık, Yay, İkizler) T kare de eşlik edecek ki bu da odaklanma, konsantrasyon ve zihinsel yönden zorlanılacak sonuçlara ve sonlanmalara neden olacaktır.

İkizler dolunayı mental anlamda kararlar ve sonuçlara neden olurken beraberinde kafa karışıklığına, net göremediğiniz durumlara ve kendinizi ifade de zorlanmalara sebep olacaktır.

Zamanın enerjisi Astım, Bronşit, Zatürre, Akciğer ve Sinirsel rahatsızlıklarla ilgili hastalıklara davetiye çıkartabilir. Tedbirli olmalısınız. Uykusuzluğa dikkat.

Özellikle trafikte dikkat edilmeli, dolandırıcılara fırsat verilmemeli, dikkatsizlikten kaynaklanan el ya da ayak kazalarına karşı temkinli olmalısınız.

İkizler dolunayında büyük şirketlerin iflas etmesi yada batması ile ilgili haberler duyabiliriz.
Ticaretle uğraşanların zorlanacağı, çıkmaza girebileceği depresyon üreten bir dönem olabilir.

Biliyorum bu yıl Güneş ve yükselen burcu Oğlak, Yengeç, Koç ve Teraziler çok zorlandılar.
Jüpiter’in Yay burcundan çıkıp, Oğlak burcuna geçmesiyle birlikte, 27 Aralık 2019 itibariyle etkisi başlayacak. Satürn’ün zorladığı alanlara bir nebzede olsa nefes aldıracak. Genel anlamda para, iş hayatı, saygınlık, itibar ve kariyerle ilgili fırsatlar ve istikrar sunacaktır.
Özellikle Oğlak, Yengeç, Başak, Balık, Boğa, Akrep burçları olumlu etkilenecekler.

Dolunay’ın 10~17 Aralık arası en etkili olacağı zamanlardır.

Peki size etkisi nasıl olacak;

  • Önünüze ailevi konular gelir bir şekilde. Ailevi meseleleri konuşmak, halletmek için uygun zamanlar değildir. Sonuç daha da karmaşık bir hale dönüşecektir.
  • Ev ve yaşam alanınızla ilgili konularda anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Mesela kiracı iseniz ev sahibi ile yada komşularınızla ilgili sıkıntılar yaşanabilir.
  • Yakın çevrenizdeki insanların taşınmalarına yada tadilat gerektiren işlerine yardımcı olmak istemezsiniz.
  • Emlakla ilgili durumlarınız varsa sonuç alırsınız… Mesela satamadığınız eviniz satılır fakat değerinin altında bir satış söz konusu olur yada ev alırsanız bu dönemde hayal kırıklığı yaşatacaktır.
  • Güven duyduğunuz insanlara karşı yaklaşımlarınız değişim gösterecektir.
  • Bu dönemde hırsızlık olaylarına karşı önlemlerinizi almanızı öneririm. Mesela evinize, ofisinize, dükkanınıza alarm taktırabilirsiniz.
  • Partnerinizle iletişimsel sorunlar yaşayabilirsiniz yada düzeltilmesi gereken davranışlar üzerine konuşmalar yapabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin