Yükselen KovaYükselen Kova – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI0

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak,  fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.

Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz ya da aklın yolunda ilerlersiniz. Yol ayrımındasınız.

Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgarları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz.

Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Çalışan bireylerin patronlarından, üstlerinden, müdür veya şeflerinden kaynaklanan çalışma ortamınıza yönelik baskılar artacaktır. Bu baskıya dayanamayıp işten ayrılabilir ya da çıkartılabilirsiniz.

* Bu dönemde sağlığınızı çok önemsemelisiniz, hastaneye yolunuz düşebilir. Ailenizin desteğine ihtiyaç hissederek, yardım alabilir ya da Ailenizdeki insanların sağlık sorunlarından dolayı size ihtiyaçları hissedebilirler.

* Ay tutulması ile birlikte yaşama alanının ya da çalışma ortamının değişmesi stres yaratacak durumları ortaya çıkartacaktır.

* Ailenizin maddi kazançlarınıza yönelik ihtiyaçları, istekleri ve yaptırımları gibi durumlar canınızı sıkılabilir gerginlik ve stres yaşanabilir.

* Evinizde halledilmesi gereken günlük rutin işlerinizdeki aksaklıklar stres yaşamanıza neden olacaktır.

* Tutulmada yaşanacak baskı ve endişe yaratan durumlar ailenizi ya da işinizi tercih etmeye sizi itecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin