UncategorizedYükselen KoçYükselen Koç Ocak 2020 Yorumu-25 Ocak Kova Yeni Ay

Ocak 19, 2020by Ümran Efe0

25 Ocak’ta Kova  burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor sevgili dostlar. Yeni aylar hayatımıza  bir nevi tazelenme ve yenilik enerjisi getirir. Yeni kararlar almak ve harekete geçmek için uygun zamanlardır.

12 Ocak’ta Uranüs retrosu bitti. Uranüs  ileri harekete geçti , artık daha hızlı yol almaya başlayacağız .Bu Yeni Ay’da Kova vurgusu çalışmaya başlayacaktır.Yeni Ay sosyal hayatlarımıza yenilikler getirecektir. Bağımsız ve özgür olmak isteyeceğimiz günler, bizi kısıtlayan her şeyden uzaklaşacağız.

10 Ocak’taki  Ay Tutulması ve Oğlak burcunda yan yana dizilen gezegenler bizi oldukça bunalttı gerçekten ! Bütün yıl boyunca da  toprak  temaları devam edecek. Neyse ki her ay bize yeni adımlar atmamıza neden olacak yeni aylar varda arada nefes almaya imkanlar tanıyor.

Gelelim Yeni Ay’a;

Dikkat etmemiz gereken noktalar var.

1 Güneş-Uranüs karesi

2 Mars –Uranüs –Neptün karesi

Yeni ay bize bulunduğu alanda  yenilik enerjileri getirecek ancak, diğer etkileşimleri de göz ardı etmemek lazım. Güneş’in Uranüs’le olan  etkileşimi bizi hem maddi  alanlarda  hem de ilişkilerde sürpriz kararlar aldıracak ! Mars’ın Venüs ve Neptün’e olan  açısı ise  doğum haritamızda bulunduğu alandaki konulara  bulanıklık ve isteksizlik getirebilir. Yeni Ay Kova burcunda olduğu için yukarıda bahsettiğim konular ile arkadaşlar, finansal hizmetler, sosyal medya, internet ve teknoloji arasında bağlantı olacaktır.

 

Gelelim size olan etkisine ;

  • Sosyal çevrenizi değiştirebilecek bir gelişme olur. Örneğin; bir sosyal projenin, kulübün, derneğin üyesi olabilirsiniz.
  • Sıkıldığınızı fark edersiniz, heyecan arayışınız başlar, bir tanışma/flört olabilir, mesela arkadaşınızın arkadaşıyla! Ya da sosyal medyadan tanışacağınız biri ile !
  • Devam eden ilişkiniz var ise kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz. Bu nedenle biraz yalnız kalmak isteyebilirsiniz.
  • Evli koç burçları bebek gibi bir gündeminiz varsa tamda zamanı, sürpriz bir haber gelebilir.
  • İşinizle ilgili teknik bir hizmet veya ürün almanız gerekir, web sitesi, bilgisayar gibi.
  • İşiniz yok ve iş arıyorsanız sosyal medya üzerinden başvurular yapabilirsiniz. Daha önce yaptıysanız yeni bir haber gelir.
  • Sağlığınıza dikkat etmeniz  gereken günler. Mars- Neptün etkileşimi Yeni Ayl’a beraber sağlık konularında ihmal ettiğiniz durumları  çözmek için tekrar gündeme getirir.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin