28 Ekim’de  Akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz  hayatımızın belli alanlarında ( yeni ayı hangi evde yaşıyorsak !) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • Maddi konular, ödemeler, para, kazanç harcama, mülkler, ailemizle ilgili para alışverişleri vb. gibi konularda yeni gelişmeler yaşayacağız.örneğin birikmiş vergiler, borçlar veya alacaklar tekrar gündeme gelip yeni kararlar almanıza vesile olacak
  • Ailenizden birinin sağlık sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz.ya da para konularıyla ilgili içinde ailenizin de olduğu bir gündem oluşur .Miras,ya da ailenizin size sağlayacağı parasal bir destek veya sizden  yardım isteği gibi.
  • Evinizle ilgili Ağustostan bu yana kriz yaratan konular ( taşınma ,yeni mülk alma,satma,) tekrar gündeme gelerek yeni kararlar alınacak.