12 kasımda Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak  grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine,

  • Eviniz, yaşam alanınızı değiştirme kararı almanız yüksek olasılık, daha iyi şartlarda konforlu bir ev alabilir, taşınabilir, yeniden dekore ettirebilirsiniz. bazılarınız ailenizin yanında yaşama kararı alırken bazılarınızda ailenizden maddi/ manevi destek görecek kendinizi oldukça huzurlu hissedeceksiniz.
  • Miras, nafaka gibi  para konulu bekleyen işleriniz artık bir sonuca ulaşacak, ya da  örneğin ailenizden birine para verdiniz borç alacak vs. Geri gelecektir. Beklemede olan vergi, banka gibi ödemeler de bu ay gündeme gelecek ve yeniden yapılandıracaksınız.
  • Ailenizden bir büyüğünüzle çalışmaya başlayabilir ve onun desteğiyle güçlü adımlar atabilirsiniz .Kendinizi çalışma hayatınızda  oldukça güçlü hissedecek ve bunun kariyerinize yansımalarını da göreceksiniz, maaş, prim artırımı yada terfi alabilirsiniz.
  • Yurt dışı konuları gündemde olan boğalar bu yüksek eğitim, ticaret, seyahat ya da hukuksal bir mevzu olabilir Mars’ın  güzel desteğiyle ileri doğru harekete geçerek sonuca gideceksiniz.
  • İkili ilişkilerde stresli bir dönem olabilir geçici bir etki beklemede kalmakta fayda var. yeni bir  ilişkiye başlayanlar hayal kırıklığı ve aldanma yaşayabilirsiniz Neptün/venüs kontağı zaten sizi isteksiz kılacaktır.