Yükselen KoçYükselen Koç – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI0

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak, fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.
Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz yada aklın yolunda ilerlersiniz . Yol ayrımındasınız.
Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgarları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz. Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Yaşam alanına yönelik gelişmeler bekleyebilirsiniz. Şehir, ilçe mahalle değişikliği gibi kararlar almak durumunda kalabilirsiniz.

* Duygular yoğun gündem oluşturacaktır. Aileye ve maziye olan özlem hafızanızda canlanarak, çocukluğunuza kadar gidebilirsiniz. Gözyaşlarınıza hâkim olamayabilirsiniz.

* Ailedeki erkek figürler ön plana çıkacaktır. Onların yaşam alanı ile ilgili gelişmeler oluşacaktır.

* Kendinizi güvende hissetmek için erkek (Baba, ağabey gibi) figürlerinin yanınızda olmasına ihtiyaç ya da özlem hissedebilir yada onların yanlarına gidebilirsiniz.

* Yaşam alanınıza yönelik daha önce yaşamış olduğunuz bir korku, bir endişe varsa evinizin güvenliğini sağlamak için tedbir alırsınız.

* Bir karar verirken sezgilerinizle hareket etmek isteyebilirsiniz.

* Yaşam alanınıza ilgili yaşayacağınız gelişmelerden dolayı, eğer ki kiracı iseniz kiracı olmak canınıza tak edip, şartlarınızı zorlayarak ev almaya karar verebilirsiniz.

* Yaşam koşullarınızın zorlaması nedeniyle sahip olduğunuz evinizi satılığa çıkartmak gibi gelişmeler söz konusu olacaktır.

* Yaşam alanınızda eşyalar ile ilgili gelişmeler söz konusu olacaktır, ihtiyaç hissedeceğiniz bazı eşyaların bozulması kullanamamak sıkıntı yaşamanıza sebep olacaktır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin