28 Ekim’de akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz  hayatımızın belli alanlarında ( yeni ayı hangi evde yaşıyorsak !) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • Bir konuda daha fazla güç elde etmek için yeniliğe açık olacağınız  bir dönem. Örneğin, işinizde önemli bir pozisyona gelmek isteyebilirsiniz,bu nedenle yeni girişimlerde bulunur,yeterli gelmediği taktirde işinizi değiştirebilirsiniz.
  • Aileden birinin maddi desteği sayesinde yeni bir iş girişimine adım atarsınız.ya da siz aileniz yardımcı olmak durumunda kalırsınız .Konu her ne olursa olsun, daha fazla güç elde etmek ve para kazanmak gündeminizde olur.
  • Çalışma hayatınızda yeni atılımlar yapmak isteyebilirsiniz daha fazla kazanmak,daha güçlü bir pozisyonda olmak için yeni kararlar alacaksınız.sürpriz bir terfi,prim yada bir zam alabilirsiniz .
  • Ağustostan bu yana Uranüs 12 evinizde krizler çıkarmış olabilir.belki işinizden belkide sağlığınızdan oldunuz konu her ne ise yeni ay ile birlikte harekete geçecek çözüm yolları üreteceksiniz.