12 kasımda Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak  grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine;

  • Hastane, rapor, tahliller gibi devam eden bir sağlık gündeminiz varsa sonuç netleşir. Böyle bir konu yoksa sağlık sorunlarına daha fazla maruz kalabileceğiniz bir Dolunay olacak gibi görünüyor, yolunuz bir şekilde ilaçlarla, hastanelerle kesişebilir.
  • Biraz arka planda kalıp kendinize zaman ayırmak isteyeceksiniz. Örneğin kitap okumak, sanatsal bazı aktivitelere katılmak, evde bekleyen işlerinizi halletmek gibi.. Düşünmek ve ileriye doğru atılım yapmak için bol enerji toplayacaksınız.
  • Çalışan ikizler müthiş fikirlerle üstlerinin karşısına çıkabilirler.Çalışma hayatınızda değişim yapmak istediğiniz zamanlar.bu belki yeni bir iş girişimi olabileceği gibi para kaynaklarınızı yükseltecek  bir gelişmede olabilir.Eşiniz /sevgilinizle ortak bir işte söz konusu olabilir sonuç olarak çalışma hayatınız ve maddi kaynaklarınızda güzel gelişmeler olacaktır.
  • Aileden gelecek beklemede olan bir yatırım, para, gibi bir şeyler mevzu ise bu dönemde sonuçlanacaktır. Rahatlayacaksınız