Yükselen İkizlerYükselen İkizler – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI0

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak,  fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.

Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz ya da aklın yolunda ilerlersiniz. Yol ayrımındasınız.

Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgârları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz.

Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Gelirinizi, giderinizi ve de harcamalarınızı yeniden şekillendirecek bir gelişme olacaktır. Bunun nedeni gelirin artması ya da bir ödemenizin bitmesi olabilir.

* İşinizle ilgili memnuniyetsizlik varsa tutulmayla birlikte yaşanacak gelişmeler ya değişim getirecek ya da değişime kesin karar vermenize yol açacak durumlar oluşacaktır.

* Evinize, yaşam alanınıza ya da aile büyüklerine yönelik harcamaların ortaya çıkmasıyla birlikte zorlamalar ve stres yaşanması söz konusu olacaktır.

Sizin, ya da ailelerinizin şu konularda bir gündemi var mı? Mülk almak, değerlenen yerleri satmak ya da miras intikali vb gayrimenkul işleri gibi. O zaman tutulmayla birlikte süreç tamamlanacak ya da yaşanacak gelişmeler ertesinde yepyeni şartlar oluşacak.

* Eşya değişikliği, tadilat gerektiren durumlardan dolayı harcama yapmanız gerekebilir.. Parayla ilgili olumsuz gelişmelere hazırlıklı olmalısınız.

* Ödenmesi gereken birçok borç, mali krize yol açabilir, bundan dolayı bunalıp, daralabilirsiniz.

* Ev sahibi iseniz evliniz ya da çevresiyle ilgili daha önce planlanmış fakat devreye girmemiş konular, ödemeler bu dönemde tamamlanacaktır

Mesela Apartmanın çevre düzenlemesi ya da mantolama yaptırmak vb gibi işler.

* Stres ve endişe yaşamanıza neden olacak gelişmeler Maddi kaynaklarınızla ilgili olacağı için, hazırlıklı olmanızı tavsiye ederim. Üzgünüm ama işinizden çıkartılabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin