UncategorizedYükselen BoğaYükselen Boğa Ocak 2020 Yorumu-Kova Yeni Ay

Ocak 19, 2020by Ümran Efe0

 

25 Ocak’ta Kova  burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor sevgili dostlar. Yeni aylar hayatımıza  bir nevi tazelenme ve yenilik enerjisi getirir. Yeni kararlar almak ve harekete geçmek için uygun zamanlardır.

12 Ocak’ta Uranüs retrosu bitti. Uranüs  ileri harekete geçti , artık daha hızlı yol almaya başlayacağız .Bu Yeni Ay’da Kova vurgusu çalışmaya başlayacaktır.Yeni Ay sosyal hayatlarımıza yenilikler getirecektir. Bağımsız ve özgür olmak isteyeceğimiz günler, bizi kısıtlayan her şeyden uzaklaşacağız.

10 Ocak’taki  Ay Tutulması ve Oğlak burcunda yan yana dizilen gezegenler bizi oldukça bunalttı gerçekten ! Bütün yıl boyunca da  toprak  temaları devam edecek. Neyse ki her ay bize yeni adımlar atmamıza neden olacak yeni aylar varda arada nefes almaya imkanlar tanıyor.

Gelelim Yeni Ay’a;

Dikkat etmemiz gereken noktalar var.

1 Güneş-Uranüs karesi

2 Mars –Uranüs –Neptün karesi

Yeni ay bize bulunduğu alanda  yenilik enerjileri getirecek ancak, diğer etkileşimleri de göz ardı etmemek lazım. Güneş’in Uranüs’le olan  etkileşimi bizi hem maddi  alanlarda  hem de ilişkilerde sürpriz kararlar aldıracak ! Mars’ın Venüs ve Neptün’e olan  açısı ise  doğum haritamızda bulunduğu alandaki konulara  bulanıklık ve isteksizlik getirebilir. Yeni Ay Kova burcunda olduğu için yukarıda bahsettiğim konular ile arkadaşlar, finansal hizmetler, sosyal medya, internet ve teknoloji arasında bağlantı olacaktır.

 

Gelelim size olan etkisine ;

  • Çalışma hayatınızda yeni bir gelişme olur. Yeni bir iş teklifi alabilir, yeni iş müracaatlarında bulunabilir, daha önceden böyle bir konu mevcutsa, haber bekliyorsanız haber gelir ve çalışmaya başlarsınız. Kısaca çalışma ve iş konuları gündemde olacaktır.
  • Mevcut işinizde ve çalışma alanınızda değişimler olabilir.  Mesela bilgisayarlarınız, iş telefonlarınız değişir, kullandığınız programlar yenilenir. İş programınız daha modernize edilebilir vb…
  • Ailemizle ve yaşadığımız ev-konut ile ilgili gelişmeler yaşarız. Taşınma kararı veya evimize  teknolojik eşyalar almak gibi konular gündeme gelebilir.Ev  içinde değişim yapmak isteyeceğimiz zamanlar.
  • Bazılarınız anne -babasıyla beraber yaşamaya başlayabilir. Ya da tersi yeni bir eve geçmek isteyebilirsiniz.
  • Bazı Boğalar ise  anne- baba sağlığını ilgilendiren şartlar oluşabilir ve  onlarla ilgilenebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin