28 Ekim’de  Akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz  hayatımızın belli alanlarında ( yeni ayı hangi evde yaşıyorsak !) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • Yükselen boğalar karşıt evinizde yaşanacak yeniay en çok sizi etkileyecek ikili ilişkileriniz yön değiştirecek birinci olasılık nişan, evlilik kararı alabilirsiniz. Ya da partnerinizin görmediğiniz yönleri, bir takım sırları ile karşı karşıya kalır ve ilişkiyi bitirirsiniz.
  • Yeni bir kararla ortak bir iş kurabilirsiniz bu eşiniz yada partnerinizle birlikte de gerçekleşebilir.Ya da eşiniz-partneriniz parasal mevzularını size taşıyabilir ona destek olursunuz.
  • Ağustostan bu yana kriz oluşturan gündem (ilişkiler ,maddi gelir giderler,veya fiziksel görünüm, sağlık sorunlarımız)rahatlama evresine giriyor çözümler için gerekli adımları atacağız.