12 kasımda Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak  grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine,

  • Dolunay birinci evinizde gerçekleşecek, imajınız da fiziksel görünümünüzde  değişiklikler yapmak isteyecek ve bunun için gerekli araştırmalara gireceksiniz.Sizi fazla yormayacak bir spora başlayabilir, giyim tarzınızı ,saç şeklinizi değiştirebilisiniz.
  • Eşinizin /sevgilinizin hayatında önemli bir gelişme bekliyorsanız sonuçlanacak, eğer aranızda çözüme kavuşmamış bir takım sorunlar mevcutsa tamda çözmenin zamanı.
  • Eşiniz/ partnerinizle ticari bir takım işleriniz varsa, olumlu sonuçlar elde edeceksiniz beraber maddi kaynaklarınızla  iyi bir yatırım yapmak gibi mesela.
  • Yalnız bir boğaysanız yeni bir ilişkiye  başlayabilirsiniz varsa ,sevgilinizle güzel vakitler geçirmek, biraz keyif yapmak isteyeceğiniz zamanlar.