30 Ağustosta başak burcunda bir yeniay gerçekleşiyor değerli dostlar. Enerjisini ve etkilerini 03 Eylüle kadar göreceksiniz.

Peki bu yeni ay sizi nasıl etkileyecek?

Daha önce gündemde olmayan çocuklarla ilgili yapılması gereken birçok detay önünüze gelir. Çocuklarınızın eğitimi, sağlığı, ödemeleri, kreşi, bakıcısı kursu, yurdu, giyimi kuşamı vb. gibi birçok konuda uğraşmak durumunda kalabilir ya da çocuk sahibi olmakla ilgili düşünceye sahip iseniz ve bu konuda sorun yaşıyorsanız, doktora gidebilir hastane tarafından istenen tüm tetkik, tahlil ve işlemler gibi konularda koşuşturma içine girebilirsiniz.

Aşkta mükemmeliyetçi yönünüz ortaya çıkabilir. Sevgilinizin/Partnerinizin işi ile ilgili gündem oluşabilir. Partneriniz yeni bir işe başlayabilir, iş değiştirebilir ya da ortamıyla ilgili yeni bir düzene geçmesi gibi durumlar ortaya çıkabilir. Partnerinizin halledilmesi gereken işleriyle uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

Keyif alarak yaptığınız hobileriniz ya da spor dalı var ise bunu işe ve maddi kazanca çevirebilir veya sağlığınız için spora ya da diyete başlayabilirsiniz.