Yükselen BoğaYükselen Boğa – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI0

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi  temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak, fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.

Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz yada aklın yolunda ilerlersiniz. Yol ayrımındasınız.

Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgarları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz.

Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Sosyal ilişkilerinizin değişmesine neden olacak gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bunun nedeni mevcut arkadaşlarınızla oluşan huzursuzluk olabilir. Örneğin bazılarına kızabilirsiniz veya bunalabilirsiniz, sonuçta evde zaman geçirmeyi onlarla birlikte olmaya tercih eder hale gelebilirsiniz.

* Eğer ki almış olduğunuz bir eğitim varsa krizli bazı durumlarla karşılaşabilir ya da almış olduğunuz eğitimi yoğunluğunuzdan dolayı bırakmak durumunda kalabilirsiniz.

*Ailevi meselelerden ötürü, iletişimsel krizli durumlar ortaya çıkabilir. Duygusal yönden yıpranmalar söz konusu olacaktır.

* Bu dönemde yaşadığınız şehir, mahalleniz, caddeniz, sokağınız, eviniz ve ulaşım araçları gibi konularda gelişmeler söz konusu olacaktır.

* Eğer ki çocuğu olan ebeveynler iseniz, çocuğunuzun okulu ya da öğretmenleriyle ilgili konularda değişiklik yapmak zorunda kalabilirsiniz.

*Sevgilinizin/Partnerinizin ya da aile bireylerinden olan insanların, eğitim hayatına yönelik radikal kararları sizi şaşırtacaktır.

*Yatırım amaçlı aracınızı satıp, gayrimenkul almak için kullanmak isteyebilirsiniz ya da bu yönde kullanmanız istenebilir.

* Ay tutulmasında araç sahibi olmak için banka kredisi çekip borçlanabilirsiniz ya da araç sahibi iseniz model değiştirme kararı alabilirsiniz.

* Yakın arkadaşlarınızın ailevi sorunlarını konuşuyor olursunuz ya da siz sorunlarınızı anlatarak çözüme önerilerine ihtiyaç duyabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin