Üyemiz Olun

Türkiye’deki en iyi astrolojik analizlere sınırsız erişin!

Yıllık ₺199

ÜYELİĞİMİ BAŞLAT

ÜYE OLMAYANLAR NELER KAÇIRIYOR?

Ekibimizin yıl boyunca yükselen haritalarına özel hazırladığı astrolojik analizleri kaçırıyorlar.

BAŞAK ÜYELİĞİ

ÜYE OLUN

Ödemeyi sonraki adımda yapacaksınız.

Üyelik formunu doldurun, giriş şifrenizi belirleyin, üyelik ücretini ödeme yönteminizi seçin, ödemenizi yapın. Hepsi bu kadar.

Kartla ödeme yaparsanız hemen yorumları okumaya başlayabilirsiniz. Bankadan ödeme yaptığınız yarım saat içinde üyeliğiniz aktif olacak.

Evet. Yaşadığınız ülkede kullandığınız bir kredi kartınız varsa veya Türkiye’deki bankalara para gönderebiliyorsanız üye olabilirsiniz.

Üyelerimize özel tüm içeriklere erişim hakkınız olacak. Ayrıca hiçbir yazıyı kaçırmamanız ve zaman kaybetmeden okumaya başlamanız için yazıların linkini size mail ile ileteceğiz. 

Hayır, sadece üye olduğunuz burç için geçerli olacak, diğer burçları kapsamayacak.

Sevdiklerinizin yorumlarını sınırsız takip etmek isterseniz, ayrıca üye olmanız gerekiyor.

Banka hesabınızdan veya dilerseniz kredi kartınızla kolayca ödeme yapabilirsiniz. Üye olurken ödeme yönteminizi seçebilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme yapacaksanız kartınızın yurtdışı işlemlere açık olması gerekiyor. Kartla ödemelerde kullandığımız online ödeme sistemi Hawthorne, Los Angeles kayıtlı.

Evet. İlk ödemenizi üye olurken, ikinci ödemenizi ise 1 yıl sonra yapacaksınız.

Eğer kartla ödeme yaptıysanız ikinci ödemeniz 1 yıl sonra otomatik olarak kartınızdan alınacak, sizin bir işlem yapmanız gerekmiyor. Eğer yıllık üyeliğiniz yenilenmeden önce üyeliğinizi sona erdirirseniz tabi ki üyeliğiniz yenilenmeyecek ve yeni üyelik yılı için ödeme yapmayacaksınız.

Eğer Havale – EFT ile bankadan ödeme yaptıysanız ikinci ödemenizi 1 yıl sonra yine banka hesabınızdan yapmanız gerekecek.

Üye olduğunuzda üyelik işlemlerinizi yönetebileceğiniz bir üye sayfanız olacak.

Üye sayfanıza site menüsünde yer alan “hesabım” linkine tıklayarak ulaşabileceksiniz.

Eğer üyeliğinizi bitirmeye karar verirseniz, üye sayfanızdan kendiniz kolayca yapabilirsiniz. Bizimle iletişime geçmeniz gerekmez, onay almanız ya da beklemeniz gerekmez.

Her şey sizin kontrolünüz altında.

Üyeliğinizi sona erdirdiğinizde dahi 1 yıllık ödeme yaptığınız için yıl boyunca üyelik haklarına sahip olacaksınız.

Örneğin üye olduktan 8 ay sonra üyeliğiniz sona erdirirseniz, kalan 4 ayda üyelik haklarınız devam eder. Sonraki ödemeniz ise alınmaz ve 4. aydan sonra üyelik haklarınız sona erer.

İletişim sayfamızdan bize sorularınızı iletebilirsiniz > tıklayın