UncategorizedYükselen BaşakYükselen Başak Ocak 2020 Yorumu -Kova Yeni Ay

Ocak 19, 2020by Ümran Efe0

 

25 Ocak’ta Kova  burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor sevgili dostlar. Yeni aylar hayatımıza  bir nevi tazelenme ve yenilik enerjisi getirir. Yeni kararlar almak ve harekete geçmek için uygun zamanlardır.

12 Ocak’ta Uranüs retrosu bitti. Uranüs  ileri harekete geçti , artık daha hızlı yol almaya başlayacağız .Bu Yeni Ay’da Kova vurgusu çalışmaya başlayacaktır.Yeni Ay sosyal hayatlarımıza yenilikler getirecektir. Bağımsız ve özgür olmak isteyeceğimiz günler, bizi kısıtlayan her şeyden uzaklaşacağız.

10 Ocak’taki  Ay Tutulması ve Oğlak burcunda yan yana dizilen gezegenler bizi oldukça bunalttı gerçekten ! Bütün yıl boyunca da  toprak  temaları devam edecek. Neyse ki her ay bize yeni adımlar atmamıza neden olacak yeni aylar varda arada nefes almaya imkanlar tanıyor.

Gelelim Yeni Ay’a;

Dikkat etmemiz gereken noktalar var.

1 Güneş-Uranüs karesi

2 Mars –Uranüs –Neptün karesi

Yeni ay bize bulunduğu alanda  yenilik enerjileri getirecek ancak, diğer etkileşimleri de göz ardı etmemek lazım. Güneş’in Uranüs’le olan  etkileşimi bizi hem maddi  alanlarda  hem de ilişkilerde sürpriz kararlar aldıracak ! Mars’ın Venüs ve Neptün’e olan  açısı ise  doğum haritamızda bulunduğu alandaki konulara  bulanıklık ve isteksizlik getirebilir. Yeni Ay Kova burcunda olduğu için yukarıda bahsettiğim konular ile arkadaşlar, finansal hizmetler, sosyal medya, internet ve teknoloji arasında bağlantı olacaktır.

 

Gelelim size olan etkisine ;

  • Sağlığınızla ilgili yeni kararlar alırsınız örneğin spora ya da diyete başlayabilir ihmal etiğiniz sağlık  taramalarını yaptırabilirsiniz. gündemde ameliyat gibi bir konu varsa harekete geçersiniz.
  • Çalışma hayatınızda yenilikler yapmak yeni kararlar almak istediğiniz bir süreç,uranüsün yeni aya yaptığı olumsuz açı bazı sürpriz gelişmeler getirebilir karar alırken dikkatli olmanızda fayda var.ilk 10 derece hariç pek çok başak burcunun uranüs  hala 8. evlerinde maddi açıdan beklenmedik ödemeler çıkarabilir .banka ,kredi  miras nafaka gibi konularda emin olmadığınız adımlar atmayın.
  • İlk derecelerde yükselen başaklar ise  eğitim,yüksek okul, master,yurt dışı işler ve hukuksal konularda krizler yaşayabilirler güneşin kova burcundan çıkmasını beklesinler.
  • Aileden bir büyüğünüzün sağlık sorunları gündeme gelebilir ama bu sefer çözümsel bir süreç olacaktır  endişelenmemenizi onlara destek olup yardımcı olmanızı öneririm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin