28 Ekim’de  Akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz  hayatımızın belli alanlarında ( yeni ayı hangi evde yaşıyorsak !) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • Kardeş, kuzen yakın arkadaşlarınızla ilgili bir gündem oluşabilir. Beraber işbirliği yapacağınız ve maddi getirisi olan yeni bir işe başlayabilir ya da bir konuda onlara destek olup, destek de görebilirsiniz.
  • Yarım kalmış bir eğitim hayatınız var ise bu konuda harekete geçersiniz; aileniz, kardeşleriniz de size destek çıkar.
  • Araç alım -satımı ve ya ehliyet alma gibi gündeminiz var ise sonuca gideceksiniz.
  • Son iki aydır yurt dışı işlerde pasaport, vize, yurt dışı ticaret ile uğraşanlar ya da seyahat planları olanlar beklenmedik krizler yaşamış olabilirler.artık şartlar değişecek olgunlaşacak ve yeni kararlarla beraber harekete geçeceksiniz.
  • Hukuk, öğretmenlik, dış ticaret, yayıncılık alanında takip ettiğiniz süreç varsa, şartlar pozitif değişebilir.