Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine,

  • Yurt dışı konuları gündemde olan Başaklar için sonuç alma dönemi geldi >> yüksek eğitim için gerekli başvurularını yaparlar ya da pasaport ,vize gibi işlemlere başlayabilirler ya da bekledikleri sonucu alırlar.
  • Sürekli seyahat edeceğiniz bir gündem oluşabilir, seyahat gerektiren bir işe girmek gibi. Ya da yurt dışı sermayeli bir işe girebilirsiniz.
  • Sevgiliniz /eşinizle beraber seyahat yapma kararı alırsınız bu tatil, eğitim amaçlı da olabilir veya iş dolayısıyla onun yanında olmanız gerebilir.
  • Yakın arkadaş çevreniz kardeş, kuzen gibi.. iletişim içinde olduğunuz kişilerle beraber bir iş yapmaya karar verebilir.aranızda para alış-verişi söz konusuysa bunu çözümleyebilirsiniz .
  • Araç alma, değiştirme gündemi olanlar gerekli parasal kaynak almak için başvurularını yaptılarsa banka, kredi vs.. sonuç bu zamanlarda gelecektir.