14 Ekim’de Koç burcunun 20 derecesinde bir Dolunay oluşacak sevgili dostlar. Etkisini 18 Ekime kadar yaşayacağız.

Dolunaylar gündemde olan konuların sonuçlanmasına vesile olur. Bu nedenle, Dolunay’la birlikte bazı kararlar alırız veya gündemi sona erdirecek bir adım atarız. Sonuçta konu geçici veya kalıcı olarak kapanır. Koç burcu demek, yeni başlangıçlar, fiziksel enerji, savaşçı ve rekabetçi yönümüzü ortaya koymak demektir. Oldukça atak ve sabırsız olacağız.

Sert etkilerin olduğu bu Dolunay’da öncelikli konularımız ilişkiler olacak. Yeni kararlar almak için oldukça sabırsızlanacağız. Dolunay’a Pluton’un eşlik etmesi gündemimizde ki konuları kalıcı bir şekilde bitirmemizi sağlayacak.Bazılarımız bunu bir güç elde etmek için kullanırken, bazılarımızda hırs yapıp yenilgiyi kabul etmek istemeyecektir, Yani ya tamam, ya devam demek zorunda kalacağız.

Gelelim size özel etkilerine,

  • Kendinizi göstermek ve ön planda olmak isteyeceğiniz, atılıma hazır olduğunuz bir zaman dilimi. Dolunay sizi yeni gelir kaynakları aramaya itebilir. Cesaretiniz fazlasıyla var. Bunun için yeni bir iş anlaşması yaparsınız ya da mevcut kaynaklarınızı farklı bir yatırımda kullanmak için gerekli  riskleri göz önüne alırsınız. Ailenizden destek görme ihtimaliniz oldukça fazla.
  • Kredi çekmek için bankalara başvurdunuz, ya da borç almak için tanıdıklarınızı aradınız. Hedeflerinize ulaşmak ve yardım alabileceğiniz kişiler için atılıma geçtiniz. Sonuç bu Dolunay’da gelecek.
  • Aşk hayatınızda gerginlik oluşturucu ego, çıkar çatışmaları olabilir dikkat etmekte fayda var. Kendinizi savunmak, çıkarlarınızı korumak için öne atılacaksınız.
  • İkili ilişkilerinizde güçlü bir cinsel çekim var, atak ve cesur olur ilk adımı atarsınız.