28 Eylülde Yeniay Terazi burcunda gerçekleşiyor değerli dostlar unutmayın lütfen .. Terazi deyince aklınıza güzellik, estetik, eş, uyum, naiflik, kibarlık ve zarafet gelmeli.

Yeniaylar başlangıçlara vesile olur.

Yeniay’ın 26 Eylül~ 03 Ekim arasında kendini gösterdiğini göreceksiniz.

Peki size etkisi nasıl olacak,

Sizin için harika bir dönem. Auranızın yükseleceği fiziksel olarak kendinizi iyi ve güzel hissedeceğiniz, eğer ki öyle hissetmiyorsanız gerekli her türlü bakımı yaptıracağınız stilinizi değiştireceğiniz saç, makyaj, giyim gibi estetik açıdan muhteşem bir zaman dilimi. Fiziksel görüntünüz ve iletişim şekliniz önem kazanacaktır bu dönemde.

Estetik ameliyatı için uygun zamanlardır böylesi zamanlar.

İsteklerinize kolayca ulaşabilirsiniz aradığınız aşkı bulabilir sevdiklerimiz tarafından beklentileriniz karşılanabilir, Sevgili /Partner tarafından evlilik teklifi alabilirsiniz. Eğer evliyseniz eşinize karşı daha anlayışlı hoşgörülü uyumlu bir süreçtir bu dönem, eşinizden beklediğiniz ilgiyi sevgiyi fazlasıyla görürsünüz ya da gösterirsiniz.

Kendinize, sevdiklerinize, eşinize yapacağınız harcamalara hazır olun, bu harcamalar genellikle güzellik, kozmetik, giyim, kuşam, ayakkabı aksesuar vb. gibi konular üzerinden olacaktır. Estetiğe bakış açınızın değiştiğini görebilir bu konularda harekete geçebilirsiniz.