Yükselen BaşakYükselen Başak – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI0

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak,  fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.

Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz ya da aklın yolunda ilerlersiniz. Yol ayrımındasınız.

Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgârları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz.

Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Evinizden ve ailenizden ayrı farklı şehirlerde iseniz yuvaya dönüş zamanı geldi.

* Eğer ki yola çıkmayı düşünüyorsanız, ulaşım araçlarıyla ilgili sorunlar oluşabilir. Mutlaka kontrollerin yapılmış olması gerekli, yoksa sıkıntıya düşebileceğiniz bir dönem.

* Daha önce gündem olmuş, bozulmuş, tamir görmüş elektronik aletlerin zorunlu değişim zamanı geldiğini görecek ve yenileme konusunda zorlansanız da, değiştirmeye mecbur kalacaksınız gibi gözüküyor.

* Arkadaşlarınızla birlikte bir evi paylaşıyor olabilirsiniz. Onlarla ilgili istenmeyen iletişimsel ya da sorumlulukların yüklenilmemesinden kaynaklanan sorunlar gündem oluşacaktır.

* Yurtta kalan bir öğrenci iseniz, odanızla ya da arkadaşlarınızla ilgili sorunların oluşması ile birlikte üzerinizde hissedeceğiniz baskı yer değiştirmemize neden olabilir.

*Eğer ki ebeveyn iseniz çocuklarınızla ilgili geçmişte gündem olmuş konuların çözümü için üzerinizde baskı hissedebilir, sorumluluklarınız farkına varmak zorunda kalabilirsiniz.

* Sevgili /Partnerinizle ortak yaşam alanınıza yönelik stres olacağınız konular gündem olacaktır. Açıkçası zorlanılacak bir dönem olacaktır.

* Sosyal çevrenizden uzaklaşıp, sorunlardan yaratan olaylardan, yoğunluktan kaçıp, eve kapanmak yalnız kalmak ruhunuza bu dönemde iyi gelecektir.

* Çalışanları zor bir dönem bekliyor üzgünüm. Üstleriniz, müdür ya da patronlarınızla iletişimsel ve egosal bazı problemler oluşacaktır. Dikkat edin. İşten çıkartılabilir veya yer değiştirebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin