Yükselen BalıkYükselen Balık Kasım 2019 Yorumu-28 Ekim Akrep Yeni ay

Ekim 28, 2019by Ümran Efe0

28 Ekim’de  Akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz  hayatımızın belli alanlarında ( yeni ayı hangi evde yaşıyorsak !) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • Mahkeme ,aile mirası paylaşımı  vb .gibi işleri olanlar  son iki aydır bu konular  stres oluşturmuş olabilir artık güzel  haberler kapıda .kendinizi kararlı ve atak hissedecek gerekli adımları atacaksınız.
  • Vize ,pasaport ,seyahat,yurt dışı bağlantılı işlerinizle ilgili güzel gelişmeler yaşanacaktır.Örneğin yurt dışı bağlantılı bir işin ilk adımları atılır. Beklemede olan vize,pasaport işlemleri hızla  sonuçlanır.veya yepyeni yurt dışı olanaklar önünüze çıkabilir eğitim,master vb.
  • Kardeş ,kuzen ,yakın arkadaşlarla ilgili yepyeni bir gündem oluşabilir,onların eğitim hayatı, ya da çalışma  konusunda sizden yardım isteyebilir,belkide beraber ortaklaşa bir iş yapmaya karar verirsiniz,
  • Ufkunuzu genişletmek ,yepyeni insanlarla tanışmak beklemediğiniz bir eğitim almak,vermek  veya yarım kalan eğitiminize devam etmek gibi coşkulu enerji hissedeceğiniz zamanlar  ,konu her ne ise gerekli  adımları atmakta hiç zorlanmayacaksınız.
  • Araç alma, değiştirme , yada ehliyet sahibi olma yolunda gerekli adımları atacaksınız.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin