14 Ekim’de Koç burcunun 20 derecesinde bir Dolunay oluşacak sevgili dostlar. Etkisini 18 Ekime kadar yaşayacağız.

Dolunaylar gündemde olan konuların sonuçlanmasına vesile olur. Bu nedenle, Dolunay’la birlikte bazı kararlar alırız veya gündemi sona erdirecek bir adım atarız. Sonuçta konu geçici veya kalıcı olarak kapanır. Koç burcu demek, yeni başlangıçlar, fiziksel enerji, savaşçı ve rekabetçi yönümüzü ortaya koymak demektir. Oldukça atak ve sabırsız olacağız.

Sert etkilerin olduğu bu Dolunay’da öncelikli konularımız ilişkiler olacak. Yeni kararlar almak için oldukça sabırsızlanacağız. Dolunay’a Pluton’un eşlik etmesi gündemimizde ki konuları kalıcı bir şekilde bitirmemizi sağlayacak.Bazılarımız bunu bir güç elde etmek için kullanırken, bazılarımızda hırs yapıp yenilgiyi kabul etmek istemeyecektir, Yani ya tamam, ya devam demek zorunda kalacağız.

Gelelim size özel etkilerine;

  • Gelirinizi artırmak için sabırsız olacak ve cesur kararlar alarak yeni adımlar atacaksınız aldığınız kararlar sizi daha etkili, güçlü,ve ön planda olmanızı sağlayacak.
  • Partnerinizle ilişkinizi bir adım ileriye götürme kararı alırsınız.Söz ,nişan veya evlilik gibi.bazılarınızda mevcut ilişkiyi beklenmedik bir şekilde bitirebilir.
  • İlişkiniz yoksa yeni bir ilişki başlayabilir.Hemde Aşk dolu heyecanlı bir ilişki,beklemeden start verirsiniz.
  • Maddi olarak bazı gelişmeler söz konusu. Bu Dolunay’da Uranüs birinci evinizde Venüs’le karşıtlık oluşturacağı için sürpriz kazançlar olabileceği gibi, ani harcamalarda çıkarabilir. Gelir- gider dengesini korumanız lazım.
  • Sosyal statü evinizden Pluton güçlü bir enerji gönderiyor bu Dolunay’a artık mevcut konumunuz da çalışmak istemeyecek yeni iş arayışlarına gideceksiniz bunun için gerekli başvuruları yapacaksınız.
  • Dış görünüşünüzle ilgili değişimler yapabilirsiniz.  Örneğin spora başlayabilir, ya da saç ,giyim, veya estetiksel bir işlem gibi fiziksel görünümünüzü değiştirecek yeniliklere gidersiniz.