Yükselen BalıkYükselen Balık – 10 Ocak Ay Tutulması Yorumu

Ocak 4, 2020by Yasemin YAPICI0

Sevgili dostlar;

Öncelikle 2020 yılının hepinize sağlık, mutluluk, huzur, neşe ve arzu ettiğiniz ne varsa gerçekleşmesi temennisi ile başlamak istiyorum.

2019 yılında zorlandığımız alan her ne ise, 2020 yılında Jüpiter’in Oğlak burcuna geçmesi ile birlikte Satürn baskısını birazda olsa rahatlatacak ve sizlere ufakta olsa bir nefes aldıracaktır.

04 Ocak’ta Mars gezegenin Yay burcuna geçmesiyle birlikte heyecan uyandıran işlere yöneleceksiniz. Maceraya atılarak ve risk alarak, düşünmeden isteklere odaklanacaksınız. Detayları ortadan kaldırarak,  fiziksel olarak hareketli bir döneme başlayacaksınız.

10 Ocak 2020’de Yengeç burcunun 20 derecesinde ay tutulması gerçekleşiyor olacak değerli dostlar.

Yengeç burcundaki ay tutulması sizleri test ederek duygularınız ile mantığınız arasında kalmanızı sağlayacaktır.

Ya kalbinizi dinleyip yola devam edersiniz ya da aklın yolunda ilerlersiniz. Yol ayrımındasınız.

Üzerinizde hissettiğiniz baskıda çabası, üstüne birde değişim rüzgarları esiyor ki, karşı koymak mümkün olmayacak.

13 Ocak’ta Merkür, Güneş, Satürn ve Plüton kavuşum yapacak ve artık hiçbir şeyin eskisi gibi olmaması gerektiğini anlayacağız. Zorda olsa değişeceğiz, değiştikçe dönüşeceğiz.

Kendinizi bu enerjiye karşı direnç göstererek değil de, kabule geçerek hareket etmek bu süreci kolay geçirmenize neden olacaktır.

Ay tutulmasının 08~15 Ocak tarihleri arasında etkili olduğunu göreceksiniz.

Peki, sizdeki etkisi nasıl olacak;

* Eşiniz /Partnerinizin ailesiyle ilgili engellemelerle karşılaşarak bir tercih yapmanız istenebilir. Üzerinizde büyük bir baskı hissedeceğiniz bu önemli dönemeçte bazı kararlar almanız gerekecek.

* Anne, baba olmak kolay değil çocuğunuzun bakımına yönelik stresli durumlar oluşabilir. Mesela kreşe giden yavrunuzla ilgili bir memnuniyetsizlik oluşması başka bir alana yönelmenize sebep olacaktır.Ailenizden yardım talep etmek zorunda kalabilirsiniz.

* Sevgili/Partnerinizin yaşam alanı ya da işiyle ilgili sorunlar oluşabilir. Beraber bir evi paylaşıyor iseniz yollarınızı ayırma kararı alabilirsiniz.

* Enerjinizi evinize, ailenize ve hobilerinize harcayacağınız bu dönemde eksik bırakılmış, tamamlanması gereken konular önünüze gelecektir.

* Çocuk sahibi olmaya yönelik sıkıntı yaşıyor iseniz bu konuda daha çok endişeye kapılabilir, üzerinizde büyük bir baskı hissedebilirsiniz.

Çocuk sahibi olmaya karar verebilirsiniz.

* Sevgiliniz/Partnerinizle ilişkiniz ciddiyete dönüşerek evlilik kararı ile sonuçlanabilir ya da evliliğe giden ciddi bir ilişkiye ailevi nedenlerden ötürü son verebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin