UncategorizedYükselen AslanYükselen Aslan Ocak 2020 Yorumu- Kova Yeni Ay

Ocak 19, 2020by Ümran Efe0

 

25 Ocak’ta Kova  burcunda bir Yeni Ay gerçekleşiyor sevgili dostlar. Yeni aylar hayatımıza  bir nevi tazelenme ve yenilik enerjisi getirir. Yeni kararlar almak ve harekete geçmek için uygun zamanlardır.

12 Ocak’ta Uranüs retrosu bitti. Uranüs  ileri harekete geçti , artık daha hızlı yol almaya başlayacağız .Bu Yeni Ay’da Kova vurgusu çalışmaya başlayacaktır.Yeni Ay sosyal hayatlarımıza yenilikler getirecektir. Bağımsız ve özgür olmak isteyeceğimiz günler, bizi kısıtlayan her şeyden uzaklaşacağız.

10 Ocak’taki  Ay Tutulması ve Oğlak burcunda yan yana dizilen gezegenler bizi oldukça bunalttı gerçekten ! Bütün yıl boyunca da  toprak  temaları devam edecek. Neyse ki her ay bize yeni adımlar atmamıza neden olacak yeni aylar varda arada nefes almaya imkanlar tanıyor.

Gelelim Yeni Ay’a;

Dikkat etmemiz gereken noktalar var.

1 Güneş-Uranüs karesi

2 Mars –Uranüs –Neptün karesi

Yeni ay bize bulunduğu alanda  yenilik enerjileri getirecek ancak, diğer etkileşimleri de göz ardı etmemek lazım. Güneş’in Uranüs’le olan  etkileşimi bizi hem maddi  alanlarda  hem de ilişkilerde sürpriz kararlar aldıracak ! Mars’ın Venüs ve Neptün’e olan  açısı ise  doğum haritamızda bulunduğu alandaki konulara  bulanıklık ve isteksizlik getirebilir. Yeni Ay Kova burcunda olduğu için yukarıda bahsettiğim konular ile arkadaşlar, finansal hizmetler, sosyal medya, internet ve teknoloji arasında bağlantı olacaktır.

 

  • Gelelim size olan etkisine ;
  • Karşıt burcunuzda oluşacak  bu yeni ay özellikle ikili ilişkilerinizde size yeni kararlar aldıracaktır.süre giden güzel bir ilişkiniz var ise bir adım ileriye taşıma kararı alabilirsiniz özellikle ilk  6 derece yükselen  aslanlar. Diğerleri için sosyal çevrelerinden ya da sosyal medya  üzerinden yeni tanışmalar ve  aşklar gündeme gelebilir. evli olanlar eşinizle fikirsel tartışmalara girmemeniz gereken  günler özellikle de çocuklarınız var ise konu onlar üzerinden büyüyebilir geçici bir süreç sakin kalın.
  • Çalışma hayatınızda yeni kararlar alacaksınız,sosyal medya,internet  üzerinden çalışanlar, için işinizle ilgili teknik bir hizmet ,veya ürün almak durumunda kalabilir ya da  yeni bir web sitesi uygulamasına geçiş yaparsınız.Uranüs’ün yeni ay’a olan olumsuz açısı beklenmedik gelişmeler oluşturabilir,buna dikkat etmenizde fayda var.
  • İş programınızla ilgili beklemediğiniz gelişmeler örneğin ;hesapta olmayan seyehatlar ,basın ,yayın ,sosyal, medya işlerinde aksilikler  çıkabilir, veya iş yerinizde, iş arkadaşlarınızla fikirsel tartışmalara girmemeniz gereken birkaç gün !
  • Bazı aslanlar yurt dışı konuları, uluslar arası iş yapanlar, yüksek eğitimleri ,eğitim kurumları ,uzak seyehatleri ya da hukuksal mevzuları gündeme gelebilir çözülmesi gereken krizler oluşabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://burcunagore.com/wp-content/uploads/2018/07/planets_footer.png

Takip Edin