28 Ekim’de  Akrep burcunun 4 derecesinde bir yeni ay gerçekleşecek sevgili okurlar,

Yeni aylar yenilenme yeni kararlar alma enerjisidir. Etkisini 26 Ekim,3 Kasım arasında yoğun olarak hissedeceğiz. Akrep yeni ayıyla beraber yeni bir dönem başlar. Bu yeni ay’da aynı zamanda Güneş -Uranüs karşıtlığı da yaşamış olacağız.Ağustostan bu yana stres yaratan  gündem her ne ise olumsuz etkileri artık  dağılmaya başlayacak  ve yeni kararlar alarak  harekete geçeceğiz.

31 Ekimde Merkür’ün de akrep burcunda geri hareketine başlamasıyla birlikte gündem oldukça hızlanacak, kısaca yoğun bir     Kasım ayı bizleri bekliyor. Hepimiz  hayatımızın belli alanlarında ( yeni ayı hangi evde yaşıyorsak !) hızlıca kararlar alıp uygulamaya koyacağız. Peki nedir bunlar; gelelim yükselen burçlara göre etkilerine,

  • Ebeveynlerle ilgili  önemli gelişmeler olur.Ailenizden birinin size ihtiyacı olabilir ve siz her şekilde yardımcı  olur maddi ,manevi destek çıkmak durumunda kalırsınız .Ağustostan yana yaşanan krizler her ne ise çözülmeler başlıyor yeni bir dönem ve yeni kararlarla harekete geçeceksiniz.
  • Aileniz anne-baba maddi olarak onlardan destek almanız söz konusu.örneğin bir mülk satın almak isteyebilir yada yeni bir iş girişimi yapabilir ve onların desteğini görürsünüz.aranızda mevcut sıkıntılar söz konusu ise artık son bulacaktır.
  • Çalışma hayatınızda,önemli yenilikler yapmak için adım atma cesaretini ve özgüvenini  göstermek isteyeceğiniz zamanlar,Uranüs burada son iki aydır krizler çıkarmış olabilir,bazılarınız iş değiştirmiş bazılarınız yeni bir iş arayışına girmiş olabilirler.artık güzel sürprizlere ihtiyacımız var ve bunun için her ne gerekiyorsa harekete geçme gücünü kendimizde bulacağız.
  • Ortaklaşa para ,miras,gibi gündemi olan yada ailesi ile birlikte iş yapanlar yol ayrımına gidebilir,ve para , mülk gibi paylaşıma geçebilirler.hakkınız olanı isteyeceğiniz zamanlar.