12 kasımda Boğa burcunun 19 derecesinde bir Dolunay gerçekleşecek değerli okurlarımız.

Bu Dolunay’da Merkür’le Güneş kavuşum halinde olacağı için, Dolunaya kadarki günlerde hayatımız zaten epey hızlanmış olacak. Dolunayın enerjisi oldukça güzel çünkü Ay hem Neptün’le hem de Satürn ve Pluton’ la güzel bir açı yapıyor.

Dolunaylar bir konuda sonucun netleşmesine veya bir şeyin neticelenmesine / sona ermesine vesile olur.

12 Kasımdaki Dolunayın pozitif enerjisi sayesinde olumlu, kalıcı ve doğru adımlar atmamız mümkün olacak gibi görünüyor. Su ve toprak  grubu burçlar özellikle şanslılar.

Dolunay boğa burcunda gerçekleştiği için temel olarak konular parayla, kazanç ve harcamalarımızla ilgili olacaktır.

Gelelim size olan özel etkilerine,

  • Çalışma koşullarınızı iyileştirmek için gerekli adımları atacaksınız. Görev değişimi, terfi , zam ,talep edebilir daha önce adımlarını attıysanız sonuçlarını görmeye başlarsınız, üstlerinize kendinizi göstermek isteyeceğiniz bir zaman dilimi çok çalışacak ve hak ettiğinizi almak isteyeceksiniz.
  • Anne konulu bir gündeminiz varsa bu onun sağlığı olabilir ya da aranızda bir para mevzusu söz konusu olabilir her ne ise çözüme ulaşacak. Aranız bozuksa düzelteceksiniz.
  • Ailenizle, evinizle ilgili gelişmeler söz konusuysa, örneğin ev mi alacaktınız, beklediğiniz haber gelecektir uygun koşullarda bir ev karşınıza çıkar mesela. Ya da ev mi değiştirecektiniz aynı şartlar söz konusu bu iş nedeniyle şehir ,ev değiştirmede dahil mevcut şartlar lehinize güzel bir şekilde sonuçlanacaktır.
  • çocuklarınızla ilgili beklediğiniz güzel bir haber de gelebilir.