14 Ekim’de Koç burcunun 20 derecesinde bir Dolunay oluşacak sevgili dostlar. Etkisini 18 Ekime kadar yaşayacağız.

Dolunaylar gündemde olan konuların sonuçlanmasına vesile olur. Bu nedenle, Dolunay’la birlikte bazı kararlar alırız veya gündemi sona erdirecek bir adım atarız. Sonuçta konu geçici veya kalıcı olarak kapanır. Koç burcu demek, yeni başlangıçlar, fiziksel enerji, savaşçı ve rekabetçi yönümüzü ortaya koymak demektir. Oldukça atak ve sabırsız olacağız.

Sert etkilerin olduğu bu Dolunay’da öncelikli konularımız ilişkiler olacak. Yeni kararlar almak için oldukça sabırsızlanacağız. Dolunay’a Pluton’un eşlik etmesi gündemimizde ki konuları kalıcı bir şekilde bitirmemizi sağlayacak.Bazılarımız bunu bir güç elde etmek için kullanırken, bazılarımızda hırs yapıp yenilgiyi kabul etmek istemeyecektir, Yani ya tamam, ya devam demek zorunda kalacağız.

Gelelim size özle etkilerine,

  • Yurt dışı ile bağlantılı yeni bir gelişme söz konusu olacak. Bu bir eğitim konusu olabilir veya yurt dışı bağlantılı bir iş dolayısıyla da olabilir. Seyahate çıkabilirsiniz.
  • Eşiniz /partnerinizle beraber yeni bir eğitim kurs vb. bir şeye başlayabilirsiniz. Bunun bir iş konusu olması da muhtemel.  Bu sebeple şehir dışı yada yurt dışına gidersiniz.
  • Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde bir süredir biriken  kızgınlık ve ego çatışmaları varsa  bazılarıyla araya mesafe koyar, bazılarıyla da ilişkilerinizin dinamikleri değiştirirsiniz.
  • Maddi konular ve gelir kaynaklarınızla ilgili harekete geçersiniz. Örneğin bir mülkünüzü kiraya vermek, satmak , yada gelirlerinizi gözden geçirmek gibi.
  • Aşk hayatınızda gerginlik oluşturucu ego çatışmaları olabilir, dikkat etmekte fayda var. Kendinizi savunmak çıkarlarınızı korumak için öne atılacaksınız.
  • Hukuksal bir davanız varsa tüm gücünüzle savaşmaya hazır haldesiniz,hemen harekete geçersiniz.